BMW začne prodávat naftové vozy i ve Spojených státech

Také automobilka BMW chystá do dvou let prodeje naftových vozů i ve Spojných státech. Po Volkswagenu a Mercedesu tak přijde na benzínový trh další evropská automobilka, která začne s masovým prodejem naftových vozů.

Americký trh je pro tyto vozy možná zemí zaslíbenou, protože americké automobilky nejsou na toto palivo připraveny a americký zákazník žádá v dnešní době čím dál úspornější vozy. Po odstranění problémů s nekvalitní naftou a dalším snížení dnes stále vysokých emisí naftových motorů již nebude nic bránit automobilkám prodávat naftové vozy ve Spojených státech a to dokonce ani v mýty opředené Kalifornii. Uvidíme, jak na naftovou ofensivu zareagují američtí zákazníci.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků