BMW začne prodávat naftové vozy i ve Spojených státech

Také automobilka BMW chystá do dvou let prodeje naftových vozů i ve Spojných státech. Po Volkswagenu a Mercedesu tak přijde na benzínový trh další evropská automobilka, která začne s masovým prodejem naftových vozů.

Americký trh je pro tyto vozy možná zemí zaslíbenou, protože americké automobilky nejsou na toto palivo připraveny a americký zákazník žádá v dnešní době čím dál úspornější vozy. Po odstranění problémů s nekvalitní naftou a dalším snížení dnes stále vysokých emisí naftových motorů již nebude nic bránit automobilkám prodávat naftové vozy ve Spojených státech a to dokonce ani v mýty opředené Kalifornii. Uvidíme, jak na naftovou ofensivu zareagují američtí zákazníci.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků