BMW vyvíjí další SUV, tentokrát X1

Mnichovská automobilka vyvíjí další SUV. Že jich má již dost? To si myslíme taky. I navzdory tomu ale přijde na trh další model s označením X1, hierarchicky zařazen pod X3. Pro pohon budou sloužit stejné agregáty jako používá jedničková řada. Samozřejmostí bude pohon všech kol xDrive, převzatý z větší „ixtrojky“.

Po designové stránce půjde X1 po stopách nových modelů, jakými jsou X5 nebo X6. Základní cena by neměla překročit částku 30 tisíc Eur (cca 820 tisíc Kč). Konkurence ovšem rovněž nespí – Audi pošle na trh malé SUV v podobě Q3, Mercedes zase o trochu větší GLK. BMW X1 se na trhu objeví nejdříve v roce 2010.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků