BMW se opět hlásí s filmem. Uvidíte spoustu známých tváří, naznačil i elektrické M

Po krátké pauze nám mnichovská automobilka servíruje další krátký filmeček z prostředí vozů divize M. Produkce je opět bezchybná.

BMW se na kraji tohoto tisíciletí proslavilo svými krátkými filmy v sérii The Hire, ve kterých ukazovalo svou techniku v efektních záběrech a společně s Clivem Owenem a skvělou produkcí automaticky zamířilo mezi legendy. Surové záběry a efektní střih pomohly BMW vybudovat si okolo sebe ještě lepší status než doposud.

Na sérii se vystřídalo několik režisérů. Za zmínku stojí určitě Neill Blomkamp (District 9, Elysium), Guy Ritchie (Sbal prachy a vypadni, Gentlemani) i John Woo (Operace: Zlomený šíp, Mission: Impossible II). Mnichovská značka si tímto počinem nastavila laťku hodně vysoko. Založila si ale také tradici krátkých filmů, kterou se snaží dodržovat.

Sluší mu černá? Speciální BMW M4 od módního návrháře získá jen 150 vyvolených

Sluší mu černá? Speciální BMW M4 od módního návrháře získá jen 150 vyvolených

Jedním z posledních filmařských projektů je takzvané M Town, čili fiktivní město zasvěcené sportovním modelům značky. Občas se z tohoto prostředí objeví nějaký krátký filmeček a teď před Vánoci tu máme další, který opět režíroval Micky Sülzer, zodpovědný i za předchozí díla z tohoto prostředí.

V krátkém filmu vystupují automobilový influenceři a také „občané“ města M Town, kteří byli pro účast na natáčení online vylosováni. Občanem fiktivního města se stanete po zakoupení vozu z divize M a zaregistrováním se na portálu bmw-m.com, kde získáte i fiktivní řidičskou licenci pro sportovní vozy značky.

Němci už pracují na nové masce pro BMW M3 a M4. Podívejte se na první návrhy

Němci už pracují na nové masce pro BMW M3 a M4. Podívejte se na první návrhy

I když je film krátký, uvidíte v něm spoustu známých plechových tváří. Hlavním protagonistou je BMW M3 1. generace a nechybí ani modely M3 GTS, M3 CRT, M4 GTS či M3 Pickup, které přivezlo do M Town nabíjecí stanici a dělá tak prostor i pro sportovní elektromobily, které se sem určitě chystají. Zatím ale nic bližšího nevíme.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Arteon Shooting Brake 2.0 TDI DSG R-Line: Styl a komfort především

VW Arteon SB 2.0 TDI/147 kW

Že model Arteon dorazí také v provedení kombi, Volkswagen oficiálně potvrdil až loni v červnu. Shooting Brake působí takřka dokonale, ale je takový i ve skutečnosti?

17.  1.  2021 | Jan Mička | 52 příspěvků
TEST Subaru BRZ Final Edition: Devět let nás učilo tlačit na pilu. Teď už naposledy

Subaru BRZ Final Edition

Subaru již devátým rokem připomíná, že teď je ten správný čas na pořízení řidičského kupé za hodně dobré peníze. Kdo i letos zaváhá, nejspíš bude mít na nějakou dobu smůlu.

13.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 32 příspěvků
TEST Audi e-tron 55 quattro Sportback: Tichý a hodně nápadný žrout elektřiny

Audi e-tron 55 quattro SB

Audi e-tron jsme tu měli už předloni. Tenkrát jsme s ním vyrazili do Rakouska a zažili pár neočekávaných dobrodružství. Dnes tu máme elegantnější verzi Sportback. Do žádných akcích se ale nehrneme, mrkneme na jeho schopnosti hezky v domácích podmínkách.

10.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 118 příspěvků