BMW řady 6 dostane v příští generaci dvě rozdílná naladění

BMW nyní řeší problém, jakým směrem se vydat u nové generace „šestky“. Mnoho zákazníků si stěžuje na kompromisní naladění, které postrádá více sportovnosti, ovšem sportovní tenhle vůz ani nikdy být neměl. Cení si ho tak především ti, kteří za ním hledali rychlé GT (s obstojnou motorizací), nabízející adekvátní komfort.

V Mnichově zvažují s příchodem nové generace výrobu dvou verzí, které by byly zcela rozličně naladěny. Nyní tvoří vrchol nabídky model M6 - ten zřejmě zůstane, ale i základnější verze budou k dispozici ve dvou provedeních.

Tenhle postup je vcelku zajímavý, protože na sportovní vyžití má BMW k dispozici zcela jiné modely, kterým se toto poslání daří plnit s přehledem. Důležitý je ale trh a když to tak zákazníci chtějí, automobilka nemůže jinak. Nová generace se očekává na přelomu roků 2010 a 2011, přičemž by měla vycházet z představeného konceptu CS.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
BMW Concept CS
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků