BMW připravuje MPV

BMW oficiálně potvrdilo práce na nové modelové řadě typu MPV; novinka přijde na trh v roce 2006. Bude mít všechny výhody klasického MPV, tedy variabilní interiér, velký zavazadlový a vnitřní prostor. BMW stejně jako každá automobilka hledá nové zákazníky, což vede k odklonu od tradic; např. Jaguar má kombi v naftě, čemuž by dříve těžko někdo uvěřil. Cena bude odpovídat pozici značky, takže rozhodně nepůjde o nejlevnější produkt na trhu.

MPV je dalším rozšířením nabídky tohoto německého výrobce. V srpnu se začne prodávat zcela nová řada 1, nedávno se objevila novinka X3, přijde i řada 2 (kupé, kabriolet), v přípravě jsou také ostré verze jako Z4-M, M5, M6 apod.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků