BMW připomíná model X2. Nová M Mesh Edition spoléhá na zajímavé kombinace

Nová varianta mnichovského SUV kombinuje výrazné barevné kombinace s jemnými detaily, které potěší především puntičkáře.

BMW si pro svůj model X2 připravilo speciální verzi M Mesh Edition, která je nástavbou výbavy M Sport X. Varianta čítá mnoho designových úprav, které působí extravagantně. Výrazným prvkem je třeba leskle černé provedení mřížky chladiče s trojrozměrným designem. Obložení nárazníků a prahů z varianty M Sport X je nyní v novém odstínu Frozen Black-Brown.

M Mesh Edition má k dispozici speciální šedý lak Brooklyn Grey, který je doplněný o kontrastní polepy v oranžové barvě. Stejně polepy pak dostane i barevná varianta Sapphire Black. U bílého, modrého a oranžového laku karoserie mají polepy černou barvu. Na přání vám však výrobce polepy na vůz neumístí.

Tohle BMW R100 je špičková óda na steampunk. Pod sedadlem má lahev vína

Tohle BMW R100 je špičková óda na steampunk. Pod sedadlem má lahev vína

Stejné barevné detaily se pak promítnou i do kol, která jsou k dispozici ve velikostech 19 a 20 palců. Zákazník pak může zvolit i lesklý paket, který přidá lesklé orámování masky chladiče, černý kroužek okolo znaku vozu na zadní části a výfukové koncovky v černém chromu.

Uvnitř jsou standardem sportovní sedadla čalouněná hnědou kůží Mocha v kombinaci s Alcantarou v provedení Anthracite. Sedadla a koberečky pak mají kontrastní oranžové prošívání. Obložení interiéru je z hliníku a černá stropnice pochází z programu BMW Individual. 

BMW 128ti táhne do boje proti Golfu GTI. Má 265 koní, přední pohon a samosvor!

BMW 128ti táhne do boje proti Golfu GTI. Má 265 koní, přední pohon a samosvor!

Pedály, podložka pro levou nohu a volant jsou v provedení M. Logo závodní divize pak zdobí případně i páku manuální převodovky. Standardní výbava je bohatá, na přání ji ale lze obohatit třeba o větší infotainment.

Vyjma sDrive16d a ostré X2 M35i bude edice dostupná pro všechny motorizace. Variantu bude možné objednat od listopadu tohoto roku. Oproti verzi M Sport X si za M Mesh Edition připlatíte zhruba 40 tisíc korun.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Za volantem sériového Hyundaie i20 1.0 T-GDI mHEV: Kdo se může od koho učit?

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Třetí generace Hyundaie i20 se už nechce od konkurentů jen učit, ale v řadě ohledů hodlá stanovit nová měřítka.

27.  10.  2020 | Martin Jeník | 15 příspěvků
Za volantem nové Cupry Leon ST PHEV: Sportovní hlavně naoko, přesto důležitá

Cupra Leon ST eHybrid

Ačkoliv to tak při pohledu na registrační značku nemusí vypadat, novou Cupru Leon jsme poprvé testovali na českých silnicích. Jako první na trh vstoupí externě dobíjený hybrid, který však předpokládané sportovní zážitky dost naředil.

25.  10.  2020 | Jan Mička | 25 příspěvků
Minitest Toyota GR Supra Dynamic 2.0: Dobře maskovaná vzpomínka na Celicu?

Toyota GR Supra Dynamic 2.0

Menší výkon, nižší cena. Zaujme Toyota Supra i ve střízlivém provedení se čtyřválcem pod kapotou?

21.  10.  2020 | Vladimír Kadera | 7 příspěvků