BMW | SUV

BMW připomíná model X2. Nová M Mesh Edition spoléhá na zajímavé kombinace

Nová varianta mnichovského SUV kombinuje výrazné barevné kombinace s jemnými detaily, které potěší především puntičkáře.

BMW si pro svůj model X2 připravilo speciální verzi M Mesh Edition, která je nástavbou výbavy M Sport X. Varianta čítá mnoho designových úprav, které působí extravagantně. Výrazným prvkem je třeba leskle černé provedení mřížky chladiče s trojrozměrným designem. Obložení nárazníků a prahů z varianty M Sport X je nyní v novém odstínu Frozen Black-Brown.

M Mesh Edition má k dispozici speciální šedý lak Brooklyn Grey, který je doplněný o kontrastní polepy v oranžové barvě. Stejně polepy pak dostane i barevná varianta Sapphire Black. U bílého, modrého a oranžového laku karoserie mají polepy černou barvu. Na přání vám však výrobce polepy na vůz neumístí.

Stejné barevné detaily se pak promítnou i do kol, která jsou k dispozici ve velikostech 19 a 20 palců. Zákazník pak může zvolit i lesklý paket, který přidá lesklé orámování masky chladiče, černý kroužek okolo znaku vozu na zadní části a výfukové koncovky v černém chromu.

Uvnitř jsou standardem sportovní sedadla čalouněná hnědou kůží Mocha v kombinaci s Alcantarou v provedení Anthracite. Sedadla a koberečky pak mají kontrastní oranžové prošívání. Obložení interiéru je z hliníku a černá stropnice pochází z programu BMW Individual. 

Pedály, podložka pro levou nohu a volant jsou v provedení M. Logo závodní divize pak zdobí případně i páku manuální převodovky. Standardní výbava je bohatá, na přání ji ale lze obohatit třeba o větší infotainment.

Vyjma sDrive16d a ostré X2 M35i bude edice dostupná pro všechny motorizace. Variantu bude možné objednat od listopadu tohoto roku. Oproti verzi M Sport X si za M Mesh Edition připlatíte zhruba 40 tisíc korun.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Diskuze (2) Další článek: Nové Audi A3 už je i do zásuvky. Slibuje 67 km na elektřinu, cena však není nízká

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , Auta SUV na Heureka.cz