BMW nasadí do svých modelů brzdy Brembo

Společnost Brembo se stala synonymem pro špičkové brzdové systémy. Vyrábí sice i low-endové modely pod jinými značkami, ale vlastní jméno Brembo vždy patří kvalitním brzdám.

Není se tak čemu divit, že výrobce sportovně laděných vozů, bavorské BMW, vstoupí do Brembo klubu a bude tyto brzdy nabízet s originálním logem i na svých modelech. V současnosti nejsou známy žádné bližší informace o tom, kdy a jak mají začít dodávky těchto komponentů, ale bez pochyb jde o reakci na výtky náročnějších zákazníků značky, které brzdy používané v některých z posledních modelů neuspokojují zejména svou odolností proti vysoké zátěži. Má se tak za to, že se Brembo brzdy objeví jako příplatkový prvek u některých výkonnějších modelů.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků