BMW nasadí do svých modelů brzdy Brembo

Společnost Brembo se stala synonymem pro špičkové brzdové systémy. Vyrábí sice i low-endové modely pod jinými značkami, ale vlastní jméno Brembo vždy patří kvalitním brzdám.

Není se tak čemu divit, že výrobce sportovně laděných vozů, bavorské BMW, vstoupí do Brembo klubu a bude tyto brzdy nabízet s originálním logem i na svých modelech. V současnosti nejsou známy žádné bližší informace o tom, kdy a jak mají začít dodávky těchto komponentů, ale bez pochyb jde o reakci na výtky náročnějších zákazníků značky, které brzdy používané v některých z posledních modelů neuspokojují zejména svou odolností proti vysoké zátěži. Má se tak za to, že se Brembo brzdy objeví jako příplatkový prvek u některých výkonnějších modelů.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků