BMW nasadí do svých modelů brzdy Brembo

Společnost Brembo se stala synonymem pro špičkové brzdové systémy. Vyrábí sice i low-endové modely pod jinými značkami, ale vlastní jméno Brembo vždy patří kvalitním brzdám.

Není se tak čemu divit, že výrobce sportovně laděných vozů, bavorské BMW, vstoupí do Brembo klubu a bude tyto brzdy nabízet s originálním logem i na svých modelech. V současnosti nejsou známy žádné bližší informace o tom, kdy a jak mají začít dodávky těchto komponentů, ale bez pochyb jde o reakci na výtky náročnějších zákazníků značky, které brzdy používané v některých z posledních modelů neuspokojují zejména svou odolností proti vysoké zátěži. Má se tak za to, že se Brembo brzdy objeví jako příplatkový prvek u některých výkonnějších modelů.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků