BMW nasadí do svých modelů brzdy Brembo

Společnost Brembo se stala synonymem pro špičkové brzdové systémy. Vyrábí sice i low-endové modely pod jinými značkami, ale vlastní jméno Brembo vždy patří kvalitním brzdám.

Není se tak čemu divit, že výrobce sportovně laděných vozů, bavorské BMW, vstoupí do Brembo klubu a bude tyto brzdy nabízet s originálním logem i na svých modelech. V současnosti nejsou známy žádné bližší informace o tom, kdy a jak mají začít dodávky těchto komponentů, ale bez pochyb jde o reakci na výtky náročnějších zákazníků značky, které brzdy používané v některých z posledních modelů neuspokojují zejména svou odolností proti vysoké zátěži. Má se tak za to, že se Brembo brzdy objeví jako příplatkový prvek u některých výkonnějších modelů.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků