BMW na Mondial de L´ Automobile 2000

Stejně jako v předcházejících letech bude i letos patřit BMW Group k nejsilněji zastoupeným značkám na pařížském autosalonu
BMW na Mondial de L´ Automobile 2000
Stejně jako v předcházejících letech bude i letos patřit BMW Group k nejsilněji zastoupeným značkám na pařížském autosalonu.

„BMW – la performance ultime, moteur de notre développement“ – tak zní motto, pod kterým se BMW na mezinárodním pařížském autosalonu prezentuje.

Existuje hned několik pádných důvodů, které lákají k návštěvě expozice této slavné mnichovské automobilky. Prvním z nich je představení přepracované řady 5 s výraznými změnami designu i vnitřního vybavení. Pod Eiffelovu věží totiž prožívá svou světovou premiéru. Totéž platí pro celou rodinu šestiválcových motorů. s objemem 2.2, 2.5 a 3.0 s výkonem 125 kW, 141 kW a 170 kW. Nové motory najdou své uplatnění celkem v 21 variantách automobilů řady 3, 5 a Z3.

Mezi novinkami bude také BMW M3 (viz Bavorský „super“ atlet), které se mezinárodní veřejnosti představí těsně před tím, než si jej v říjnu převezmou první noví majitelé.

BMW připravuje na pařížský autosalon ještě jednu velmi zajímavou novinku. Je jí světová premiéra nového modelu značky MINI – vozu Mini Cooper.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků