BMW na Mondial de L´ Automobile 2000

Stejně jako v předcházejících letech bude i letos patřit BMW Group k nejsilněji zastoupeným značkám na pařížském autosalonu
BMW na Mondial de L´ Automobile 2000
Stejně jako v předcházejících letech bude i letos patřit BMW Group k nejsilněji zastoupeným značkám na pařížském autosalonu.

„BMW – la performance ultime, moteur de notre développement“ – tak zní motto, pod kterým se BMW na mezinárodním pařížském autosalonu prezentuje.

Existuje hned několik pádných důvodů, které lákají k návštěvě expozice této slavné mnichovské automobilky. Prvním z nich je představení přepracované řady 5 s výraznými změnami designu i vnitřního vybavení. Pod Eiffelovu věží totiž prožívá svou světovou premiéru. Totéž platí pro celou rodinu šestiválcových motorů. s objemem 2.2, 2.5 a 3.0 s výkonem 125 kW, 141 kW a 170 kW. Nové motory najdou své uplatnění celkem v 21 variantách automobilů řady 3, 5 a Z3.

Mezi novinkami bude také BMW M3 (viz Bavorský „super“ atlet), které se mezinárodní veřejnosti představí těsně před tím, než si jej v říjnu převezmou první noví majitelé.

BMW připravuje na pařížský autosalon ještě jednu velmi zajímavou novinku. Je jí světová premiéra nového modelu značky MINI – vozu Mini Cooper.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků