BMW míří mílovými kroky do Indie

BMW ohlásilo zahájení budování nového výrobního závodu v Indii. Dle mluvčího BMW má tato firma již všechny potřebná povolení od indické vlády a nyní jen čeká na obdobu investičních pobídek v ČR, tedy možnost placení nižších daní. BMW si od vstupu na indický trh slibuje mnohem, přece jenom miliarda obyvatel, z níž velká část patří do velmi bohatých rodin, zaručuje velký odbyt. V počátku výroby se počítá se sedany řady 3 a 5, které postupně doplní i další modely. Díky vybudování výrobního závodu přímo v Indii bude moci BMW prodávat své vozy výrazně levněji, než nyní, kdy je nuceno své vozy dovážet.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků