BMW má také Black Friday, tedy alespoň na předplatné pro výbavu. Může se to hodit hlavně přes zimu

Někteří se přes to pořád nemohou přenést. Ti, kteří už ale taková auta mají, teď mohou celkem výrazně ušetřit.

Vyhřívání sedadel z pár stovek měsíčně, i tak může vypadat vaše soužití s novým vozem značky BMW. Tato mnichovská automobilka se do toho opřela jako jedna z prvních a představila systém předplatného pro určité části výbavy. Respektive vaše auto po pořízení tyto určité části výbavy má v případě, že si v konfigurátoru zaškrtnete jejich přípravu, ale jejich používání je skryté za paywallem. Nemusíte to ale dělat, všechno jde pořád připlatit jednorázově.

Připlatit si tedy můžete vyhřívání sedadel či volantu nebo systém Driving Assistant Plus, který automaticky udržuje vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu, požadovanou rychlost a jízdní pruh. Pro určité prvky musí být vaše auto samozřejmě hardwarové připraveno, třeba odemknutí adaptivního M podvozku za jednorázový poplatek 11.600 Kč bude vyžadovat M sportovní podvozek již z výroby.

Služby od BMW Connected Drive mají nyní pro zákazníky přichystané slevy. Zatímco snad každý obchod připravuje takzvaný Black Friday, případně Black Week, tak BMW si připravilo Connected Week. Znamená to, že se na většinu sortimentu vztahuje sleva 20 procent. Slevy platí jak pro měsíční předplatné, tak i pro jednorázové nákupy.

Například vyhřívání volantu vás vyjde na 192 Kč na měsíc místo původních 240 Kč. Atraktivnější budou v tomto případě zřejmě jednorázové nákupy, kde je sleva hezky vidět. Třeba funkce digitální projekce sportovního zvuku IconicSounds Sport pro elektromobily vyjde nyní na 3120 Kč místo původních 3990 Kč. Příprava na Apple Carplay je pak za 6324 Kč a zmíněný adaptivní M podvozek stojí nyní 9280 Kč. Kompletní nabídku najdete zde.

V případě, že jste zákazníci ve fleetu, kteří mají ve voze jen přípravy na vyhřívané funkce, můžete tak tuto zimu ušetřit. Za vyhřívání sedadel na rok dáte 3596 Kč místo 4495 Kč. U vyhřívání volantu je to 1904 Kč místo 2380 Kč.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Váš názor Další článek: TEST Volkswagen Golf GTI 2.0 TSI (180 kW): Ještě pořád to jde bez baterek a s manuálem

Témata článku: , , , , , , , , , , ,