BMW M4 CSL dodriftovalo do českého konfigurátoru. Už v základu je nabušené vším, co potřebuje

Za skoro pět milionů je BMW M4 CSL extrémně drahé auto. Naštěstí po vás nechce nic moc navíc, pokud máte zájem si ho ještě trochu vylepšit.

BMW M4 CSL, hardcore verze současné M4, debutovalo na konci května. Jen pár dní poté jsme se dozvěděli českou cenu, která činí 4.638.400 Kč. Oproti M4 Competition Coupé s pohonem zadních kol a 8stupňovým automatem si tedy připlatíte více než dva miliony korun. Auto je plné karbonu, má motor S58 posílený na 551 koní a celkově má být jedním z nejlépe jezdících BMW. Však vzpomeňme si na BMW M5 CS.

Nyní už je auto v českém konfigurátoru, takže se můžeme podívat, co všechno je možné do něj ještě nacpat. Pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2 jsou základem. Jedinou možností čalounění je černá Merino s červenými plochami a prošíváním pro kontrast. Volant je ve standardu čalouněný Alcantarou, ale BMW vám vyhoví bez příplatku i s klasickou kůží.

Auto je již v základu naložené vším, co potřebuje. Třeba adaptivním M podvozkem, karbon-keramickými brzdami nebo M sportovním diferenciálem. Příplatků je tak málo, třeba head-up displej stojí 32.526 Kč, head-up displej je za stejnou částku a automatická klimatizace vás vyjde na 19.786 Kč.

Asistent dálkových světel je za 5148 Kč, parkovací asistent stojí 14.898 Kč, alarm 13.546 Kč a protisluneční clona oken je za  rovných 13.000 Kč. Sedadel jsou dva druhy, plně skořepinové nelze vyhřívat, k tomu je nutné vzít sportovní karbonová a připlatit 11.648 Kč. K nim je možné vzít i elektrické nastavení s funkcí paměti za 32.526 Kč.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Diskuze (3) Další článek: Majitelé Škody Enyaq mají nárok na nový software. Přináší delší životnost baterie a nové digitální funkce

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,