BMW dostalo motor z Hondy aneb Šikovní Japonci (video)

V dnešním videu si představíme postarší BMW E36, které doznalo velmi radikálních změn. Pod přední kapotou totiž nenajdete ani relativně velké a těžké šestiválce, ani slabý čtyřválec z dílny bavorské automobilky, ale japonskou benzínovou cirkulárku VTEC.

Přesněji motor F20C VTEC, který většina z vás bude znát díky Hondě S2000. Velmi točivý motor ve spojení se zadním náhonem, samosvorným diferenciálem a japonskou láskou driftů dělá divy.

Celým videem vás bude navíc doprovázet velmi vtipný komentář, který si v ničem nezadá s magazínem Top Gear. Obzvláště pasáž o zasazení motoru pod kapotu stojí za pozornost.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků