BMW 7 po faceliftu ze všech stran. Užijte si ledvinky, dokud ještě jsou!

Modernizované BMW řady 7 se oficiálně ukáže už zanedlouho. Co se ale vnějšího vzhledu týče, už nemá co schovávat.

Za poslední dobu si nepamatuji nový model BMW, který by neunikl na veřejnost dříve, než to bylo v plánu. Jenom v minulých několika měsících to byly nové generace SUV X5, roadsteru Z4 a řady 3, tento „trend“ navíc neustává. Už v pondělí se na internet dostala první fotka modernizované vlajkové lodi 7, kterou tehdy neměl ještě nikdo vidět. Dnes už máme snímky vlastně celého exteriéru.

Facelift BMW řady 7 částečně odhalen. Ledvinky budou zase o dost větší

Facelift BMW řady 7 částečně odhalen. Ledvinky budou zase o dost větší

Pondělní únik snímku s částečně zakrytým vozem později doplnil přímý čelní pohled, který naplno odhalil obrovské ledvinky (nebo už spíše ledviny) a výrazně užší přední světlomety s laserovou technikou ve vrcholném provedení. Právě charakteristické ledvinky se často stávají terčem diskusí, protože skutečně narůstají do obřích rozměrů.

Minitest BMW 760Li V12 Excellence: O čtyři válce a jednu galaxii navíc

Minitest BMW 760Li V12 Excellence: O čtyři válce a jednu galaxii navíc

Rekordmanem dosud bylo SUV X7, sedmička po faceliftu ale nezůstává příliš pozadu. Trochu to na mě působí, jako by BMW naznačovalo něco ve smyslu „ještě si je užijte, brzy nebudou“, protože s příchodem dalších elektromobilů se charakteristický prvek bavoráků v takové formě, v jaké jej známe už celá desetiletí, vytrácet. Příkladem budiž třeba BMW iX3 s „tygřím nosem“ podobným vozům Kia…

BMW iX3 oficiálně. Elektrické SUV zpředu opravdu vypadá jako Kia

BMW iX3 oficiálně. Elektrické SUV zpředu opravdu vypadá jako Kia

Pohled na celý vůz nám umožnily snímky, které se před pár hodinami objevily na BMW Blogu. Pocházejí z oficiálního konfigurátoru BMW a jsou na nich verze 750iL, 750iL M Sport a M760iL. Právě poslední zmíněná verze nás docela těší, protože se s ní BMW podle všeho ještě definitivně neloučí. Bonusem je poslední snímek reálného vozu, který byl zřejmě pořízen na „tajné“ prezentaci. Ta vodorovná linka táhnoucí se po celé šíři víka kufru bude v noci vypadat krásně!

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv-G75: Co nabídne nejlevnější zoom-zoom?

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv G75

Zástupce segmentu B automobilky Mazda má v Evropě opravdu tvrdou konkurenci. Co všechno dostanete za tři sta tisíc?

včera | Vladimír Kadera | 54 příspěvků
Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

20.  1.  2019 | AutoRevue.cz | 11 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky