BMW 5 dostane sportovní M-paket

Pokud si budete pořizovat nové pětkové BMW, můžete si nově přikoupit M-paket. Jeho součástí jsou sportovní tlumiče a podvozek snížený o dvacet milimetrů. Opticky auto vylepší upravená přední maska a osmnáctipalcová kola, která navíc přispějí k lepší jízdní stabilitě.

Samozřejmě nebudou chybět všechny ostatní prvky M-paketu, jako je kožený volant, kožené sportovní sedačky, hliníkové doplňky interiéru, emblém M v masce a vzadu na karoserii. Základní cena M-paketu byla nastavena na 3 450 eur, u šestiválce 530d zaplatíte 4 650 eur a u BMW 535d 3 800 eur.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků