BMW 330Ci Clubsport

V modelové paletě trojkové řady, konkrétně v provedení 330Ci, přibude model nesoucí legendární označení Clubsport.
BMW 330Ci Clubsport

Jako pohonná jednotka slouží standardní řadový šestiválec, dobře známý z trojkové řady BMW. Výkon motoru je tedy 231 ks neboli 170 kW. Clubsport se tedy pomyslně řadí mezi „běžnou“ 330 Ci a M3.

Při pohledu na karoserii poznáte Clubsport zejména podle nového zadního spoileru, který vhodně doplňuje ten přední v „M“ designu, zajímavým prvkem jsou také osmnáctipalcová litá Klepněte pro větší obrázekkola. Karoserie 330 Ci Clubsport bude nabízena ve třech barvách – stříbrné Titanium a v modré Estoril a Velvet.

Po usednutí do interiéru již nelze vůbec pochybovat o rozdílech s běžnou 330 Ci. Zdaleka však nejde jen o sportovní sedadla potažená kombinací kůže a alcantary, vyzdobení hliníkem nebo „krátkou“ řadicí páku ve stylu M3.

Jedná se především o citelnější pronikání hluku motoru do uší cestujících. Na svědomí to mají konstruktéři, kteří z důvodů posílení sportovního dojmu snížili o dva kilogramů hmotnost izolačních materiálů.

O prodej na českém trhu zatím nebylo rozhodnuto, a tak o ceně můžeme zatím jen spekulovat. Dá se tedy předpokládat, že se bude pohybovat 1,5 milionu korun.

*#*fzl-code*#*

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků