BMW 320d autem roku v prestižní anketě What Car?

První místo o auto roku v prestižní britské anketě časopisu What Car? si odnesl vůz automobilky BMW. Trojkový bavorák v přesné specifikaci 320d ES (BMW nabízí v Británii své modely v různých úrovních výbav, u nás je k dispozici pouze jedna výchozí úroveň) byl vybrán jako nejlepší kombinace komfortu, výkonu, výbavy a je považován za ideální auto pro všední dny. Na rozdíl od jiných anket se v této nehodnotí model jako celek, ale konkétní modely s daným motorem a výbavou v určité ceně.

Tip: Přečtěte si náš test vítěze, vozu BMW 320d.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků