Blíží se AutoShow 2001

Blíží se již sedmý ročník mezinárodní výstavy osobních a lehkých užitkových automobilů a dalších zajímavostí. Co je letos připraveno pro návštěvníky?
Blíží se AutoShow 2001
Výstavu pořádá společnost Incheba Praha a probíhá na pražském holešovickém výstavišti. Své brány poprvé otevře 18. října a naposledy 21. října. Znamená to, že je otevřeno od čtvrtku do neděle.

Celá akce je již tradičně složena z několika, v podstatě samostatných výstav. První a nejvýznamnější je samotná AutoShow. Tradičně je doplněna speciální výstavou tuning&racing, která je určena pro úpravce automobilů, pro navigační systémy, mobilní média a autorádia je určena akce autohifiSHOW. Poprvé mají svoji samostatnou část i obytné automobily a přívěsy, tento „blok“ nese název Caravan Show.

Spolu s AutoShow tradičně probíhají i další výstavy, zaměřené na automobilovou oblast. První je ASA Praha 2001, neboli výstava servisních služeb, garážové techniky a zařízení pro autoprůmysl a druhou je Transped/Comma 2001. Zde najdete nákladní automobily, informace o logistice, komunální techniku a služby.

Zatím je přihlášeno na 200 vystavovatelů a obsazeno 12 000 m2 výstavních ploch. Na návštěvníky čeká celá řada zajímavých automobilů, zajímavých autogramiád a mimo jiné i 2. tunigstraz, kde má každý možnost prezentovat svého upraveného miláčka.

Vstupenky si můžete zakoupit na výstavišti nebo i přes předprodejní síť TicketPro.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků