Blíží se AutoShow 2001

Blíží se již sedmý ročník mezinárodní výstavy osobních a lehkých užitkových automobilů a dalších zajímavostí. Co je letos připraveno pro návštěvníky?
Blíží se AutoShow 2001
Výstavu pořádá společnost Incheba Praha a probíhá na pražském holešovickém výstavišti. Své brány poprvé otevře 18. října a naposledy 21. října. Znamená to, že je otevřeno od čtvrtku do neděle.

Celá akce je již tradičně složena z několika, v podstatě samostatných výstav. První a nejvýznamnější je samotná AutoShow. Tradičně je doplněna speciální výstavou tuning&racing, která je určena pro úpravce automobilů, pro navigační systémy, mobilní média a autorádia je určena akce autohifiSHOW. Poprvé mají svoji samostatnou část i obytné automobily a přívěsy, tento „blok“ nese název Caravan Show.

Spolu s AutoShow tradičně probíhají i další výstavy, zaměřené na automobilovou oblast. První je ASA Praha 2001, neboli výstava servisních služeb, garážové techniky a zařízení pro autoprůmysl a druhou je Transped/Comma 2001. Zde najdete nákladní automobily, informace o logistice, komunální techniku a služby.

Zatím je přihlášeno na 200 vystavovatelů a obsazeno 12 000 m2 výstavních ploch. Na návštěvníky čeká celá řada zajímavých automobilů, zajímavých autogramiád a mimo jiné i 2. tunigstraz, kde má každý možnost prezentovat svého upraveného miláčka.

Vstupenky si můžete zakoupit na výstavišti nebo i přes předprodejní síť TicketPro.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 45 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 68 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků