Blíží se AutoShow 2001

Blíží se již sedmý ročník mezinárodní výstavy osobních a lehkých užitkových automobilů a dalších zajímavostí. Co je letos připraveno pro návštěvníky?
Blíží se AutoShow 2001
Výstavu pořádá společnost Incheba Praha a probíhá na pražském holešovickém výstavišti. Své brány poprvé otevře 18. října a naposledy 21. října. Znamená to, že je otevřeno od čtvrtku do neděle.

Celá akce je již tradičně složena z několika, v podstatě samostatných výstav. První a nejvýznamnější je samotná AutoShow. Tradičně je doplněna speciální výstavou tuning&racing, která je určena pro úpravce automobilů, pro navigační systémy, mobilní média a autorádia je určena akce autohifiSHOW. Poprvé mají svoji samostatnou část i obytné automobily a přívěsy, tento „blok“ nese název Caravan Show.

Spolu s AutoShow tradičně probíhají i další výstavy, zaměřené na automobilovou oblast. První je ASA Praha 2001, neboli výstava servisních služeb, garážové techniky a zařízení pro autoprůmysl a druhou je Transped/Comma 2001. Zde najdete nákladní automobily, informace o logistice, komunální techniku a služby.

Zatím je přihlášeno na 200 vystavovatelů a obsazeno 12 000 m2 výstavních ploch. Na návštěvníky čeká celá řada zajímavých automobilů, zajímavých autogramiád a mimo jiné i 2. tunigstraz, kde má každý možnost prezentovat svého upraveného miláčka.

Vstupenky si můžete zakoupit na výstavišti nebo i přes předprodejní síť TicketPro.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků