Blíží se AutoShow 2001

Blíží se již sedmý ročník mezinárodní výstavy osobních a lehkých užitkových automobilů a dalších zajímavostí. Co je letos připraveno pro návštěvníky?
Blíží se AutoShow 2001
Výstavu pořádá společnost Incheba Praha a probíhá na pražském holešovickém výstavišti. Své brány poprvé otevře 18. října a naposledy 21. října. Znamená to, že je otevřeno od čtvrtku do neděle.

Celá akce je již tradičně složena z několika, v podstatě samostatných výstav. První a nejvýznamnější je samotná AutoShow. Tradičně je doplněna speciální výstavou tuning&racing, která je určena pro úpravce automobilů, pro navigační systémy, mobilní média a autorádia je určena akce autohifiSHOW. Poprvé mají svoji samostatnou část i obytné automobily a přívěsy, tento „blok“ nese název Caravan Show.

Spolu s AutoShow tradičně probíhají i další výstavy, zaměřené na automobilovou oblast. První je ASA Praha 2001, neboli výstava servisních služeb, garážové techniky a zařízení pro autoprůmysl a druhou je Transped/Comma 2001. Zde najdete nákladní automobily, informace o logistice, komunální techniku a služby.

Zatím je přihlášeno na 200 vystavovatelů a obsazeno 12 000 m2 výstavních ploch. Na návštěvníky čeká celá řada zajímavých automobilů, zajímavých autogramiád a mimo jiné i 2. tunigstraz, kde má každý možnost prezentovat svého upraveného miláčka.

Vstupenky si můžete zakoupit na výstavišti nebo i přes předprodejní síť TicketPro.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

dnes | Milan Lažanský
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků