BF Gallardo: býk s naleštěnými rohy

Kdo vlastní Lamborghini Gallardo, může si svoji supersportovní milenku na čtyřech kolech nechat upravit švýcarským tunerem, firmou BF Performance. Karosářský kit obsahuje pár praktických dílu z lehkého karbonu, jako je přední spoiler, difuzor nebo zadní přítlačné křídlo, především, aby se zvýšil přítlak zadní nápravy při vysokých rychlostech na okruhu.

Dalším povedeným kouskem je přepracovaný mechanismus otevírání dveří, kdy se dveře Gallarda vyklápí směrem nahoru. O zvukový projev desetiválcového motoru se stará nové výfukové potrubí s laděnými koncovkami. Zajímavé jsou bezesporu i třídílné tmavé disky kol.

Pro obložení interiéru si připravila firma BF patnáctidílný karbonový kit. Kdo by to myslel se závodní dráhou doopravdy, může si nechat namontovat skořepinové sedačky se čtyřbodovými pásy a bezpečnostní ochranou klec. Pro běžný provoz se bude určitě hodit zpětná parkovací kamera. Na závěr cena: celý balíček doplňků od firmy BF stojí 28 000 Euro.

Tip: Na závodních úpravách vozů Lamborghini se podíli i firma Reiter Engineering.

 

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků