Bertone Villa: místo dveří prosklené krovky

Na bázi Cadillacu SRX postavilo italské designerské studio koncept s názvem Villa. Navzdory celosvětovému trendu z každého auta vymáčknout alespoň nějaké sportovní rysy, Bertone sází na luxus a pohodlí. Největší inovací je otevírání dveří, které se vysouvají pomocí tříramenného hydraulického systému šikmo do strany a nahoru. Nový systém tak umožňuje pohodlné nastupování a vystupování z vozu.

Studie má celkové rozměry 4,9 x 1,66 x 2 m a svým zpracováním interiéru a kvalitou použitých materiálů se řadí k nejluxusnějším vozům. Všechny potřebné údaje o rychlosti, otáčkách, stavu nádrže atd. jsou na jednom velkém 23palcovém monitoru Bose s adaptivním displejem, který je čitelný i na přímém slunci. Pro spolujezdce vzadu jsou připraveny na předních sedačkách menší displeje pro sledování DVD filmů na dlouhých cestách.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků