Benzina má zájem o čerpací stanice Aralu

Společnost Aral, která patří do skupiny BP Group, se rozhodla do konce roku odejít z českého trhu. Důvodem je prý nezískání vedoucího postavení; to si drží Benzina, která má oproti sedmdesáti čerpacím stanicícm Aralu více než tři stovky. Právě Benzina je vážným zájemcem o koupi sítě Aralu - do konce roku by se tak modrá mohla změnit na červenou.

Zájem ale netají také další firmy, koupi nevyloučilo OMV, které čeká na konkrétní podmínky prodeje, stejně jako Shell či Čepro (EuroOil). O rozšíření počtu čerpacích stanic v Česku uvažuje i Slovnaft, který má v Česku zatím jen čtyřicet stanic.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků