Bentley využije neúspěchu Phaetonu, bude vyrábět v Německu

Automobilka Bentley může být spokojena. O její automobily je ve světě zájem a v loňském roce doslova nestačila vyrábět své vozy. V Britském Crewe, kde se automobily této společnosti vyrábějí, jsou výrobní kapacity naplněny na maximum a další zvyšování již není možné. Bentley tak využil velkého neúspěchu mateřského Volkswagenu s modelem Phaeton. Volkswagen propůjčil část výrobní kapacity britské automobilce, která patří pod křídla tohoto koncernu. Díky stále se zvyšujícímu zájmu zákazníků o britské luxusní vozy, bude i nadále Bentley vyrábět své vozy na linkách nedaleko Drážďan a v nejbližší době svou tamní výrobu ještě zvýší. Volkswagen tak najde uplatnění pro své výrobní prostory, kde se měl původně vyrábět model Phaeton, o který ovšem není mezi zákazníky větší zájem.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků