Bentley využije neúspěchu Phaetonu, bude vyrábět v Německu

Automobilka Bentley může být spokojena. O její automobily je ve světě zájem a v loňském roce doslova nestačila vyrábět své vozy. V Britském Crewe, kde se automobily této společnosti vyrábějí, jsou výrobní kapacity naplněny na maximum a další zvyšování již není možné. Bentley tak využil velkého neúspěchu mateřského Volkswagenu s modelem Phaeton. Volkswagen propůjčil část výrobní kapacity britské automobilce, která patří pod křídla tohoto koncernu. Díky stále se zvyšujícímu zájmu zákazníků o britské luxusní vozy, bude i nadále Bentley vyrábět své vozy na linkách nedaleko Drážďan a v nejbližší době svou tamní výrobu ještě zvýší. Volkswagen tak najde uplatnění pro své výrobní prostory, kde se měl původně vyrábět model Phaeton, o který ovšem není mezi zákazníky větší zájem.
Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků