Bentley využije neúspěchu Phaetonu, bude vyrábět v Německu

Automobilka Bentley může být spokojena. O její automobily je ve světě zájem a v loňském roce doslova nestačila vyrábět své vozy. V Britském Crewe, kde se automobily této společnosti vyrábějí, jsou výrobní kapacity naplněny na maximum a další zvyšování již není možné. Bentley tak využil velkého neúspěchu mateřského Volkswagenu s modelem Phaeton. Volkswagen propůjčil část výrobní kapacity britské automobilce, která patří pod křídla tohoto koncernu. Díky stále se zvyšujícímu zájmu zákazníků o britské luxusní vozy, bude i nadále Bentley vyrábět své vozy na linkách nedaleko Drážďan a v nejbližší době svou tamní výrobu ještě zvýší. Volkswagen tak najde uplatnění pro své výrobní prostory, kde se měl původně vyrábět model Phaeton, o který ovšem není mezi zákazníky větší zájem.
TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků