Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu

Přinášíme vám první fotografie nového automobilu pro britskou královnu. Automobil pochází z dílny značky Bentley.
Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu
Práce na novém automobilu začaly v roce 2000 a skončí příští rok, kdy bude automobil představen královně. Design nového automobilu si zachovává tradiční prvky značky, stejně Klepněte pro větší obrázekjako nezbytné vlastnosti automobilů pro význačné osobnosti, a to v dokonalé souhře s prvky moderního a nadčasového designu.

O konkrétních vlastnostech nového automobilu není nic známo, protože i fotografie, které Klepněte pro větší obrázekvám dnes přinášíme, zachycují model v „životní velikosti“ a nikoli tedy skutečně funkční vůz. Z automobilu či jeho technického řešení je známo jen pár drobností. První je, že je velmi okázale dbáno na to, aby nastupování či vystupování bylo co nejpohodlnější. Za tímto účelem je automobil vybaven zadními dveřmi s úhlem otevření téměř 90 stupňů. Navíc jsou dveře konstruovány tak, že je možné se nejprve vzpřímit a pak teprve vystoupit. V interiéru lze očekávat veškerý dostupný Klepněte pro větší obrázekkomfort, hlavními materiály při výrobě byla kůže a dřevo. Celý interiér je laděn do „královských barev“.

Z technických informací je známo pouze to, že motor je konstruován tak, aby jako palivo mohl používat i LPG, takže je jasné, že Bentley nezapomíná ani na ekologii.

Všechny další informace jsou zatím přísně střeženy a podle zástupce automobilky Bentley bude vše důležité zveřejněno, jakmile se přiblíží doba předání automobilu královské rodině.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků