Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu

Přinášíme vám první fotografie nového automobilu pro britskou královnu. Automobil pochází z dílny značky Bentley.
Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu
Práce na novém automobilu začaly v roce 2000 a skončí příští rok, kdy bude automobil představen královně. Design nového automobilu si zachovává tradiční prvky značky, stejně Klepněte pro větší obrázekjako nezbytné vlastnosti automobilů pro význačné osobnosti, a to v dokonalé souhře s prvky moderního a nadčasového designu.

O konkrétních vlastnostech nového automobilu není nic známo, protože i fotografie, které Klepněte pro větší obrázekvám dnes přinášíme, zachycují model v „životní velikosti“ a nikoli tedy skutečně funkční vůz. Z automobilu či jeho technického řešení je známo jen pár drobností. První je, že je velmi okázale dbáno na to, aby nastupování či vystupování bylo co nejpohodlnější. Za tímto účelem je automobil vybaven zadními dveřmi s úhlem otevření téměř 90 stupňů. Navíc jsou dveře konstruovány tak, že je možné se nejprve vzpřímit a pak teprve vystoupit. V interiéru lze očekávat veškerý dostupný Klepněte pro větší obrázekkomfort, hlavními materiály při výrobě byla kůže a dřevo. Celý interiér je laděn do „královských barev“.

Z technických informací je známo pouze to, že motor je konstruován tak, aby jako palivo mohl používat i LPG, takže je jasné, že Bentley nezapomíná ani na ekologii.

Všechny další informace jsou zatím přísně střeženy a podle zástupce automobilky Bentley bude vše důležité zveřejněno, jakmile se přiblíží doba předání automobilu královské rodině.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 68 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků