Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu

Přinášíme vám první fotografie nového automobilu pro britskou královnu. Automobil pochází z dílny značky Bentley.
Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu
Práce na novém automobilu začaly v roce 2000 a skončí příští rok, kdy bude automobil představen královně. Design nového automobilu si zachovává tradiční prvky značky, stejně Klepněte pro větší obrázekjako nezbytné vlastnosti automobilů pro význačné osobnosti, a to v dokonalé souhře s prvky moderního a nadčasového designu.

O konkrétních vlastnostech nového automobilu není nic známo, protože i fotografie, které Klepněte pro větší obrázekvám dnes přinášíme, zachycují model v „životní velikosti“ a nikoli tedy skutečně funkční vůz. Z automobilu či jeho technického řešení je známo jen pár drobností. První je, že je velmi okázale dbáno na to, aby nastupování či vystupování bylo co nejpohodlnější. Za tímto účelem je automobil vybaven zadními dveřmi s úhlem otevření téměř 90 stupňů. Navíc jsou dveře konstruovány tak, že je možné se nejprve vzpřímit a pak teprve vystoupit. V interiéru lze očekávat veškerý dostupný Klepněte pro větší obrázekkomfort, hlavními materiály při výrobě byla kůže a dřevo. Celý interiér je laděn do „královských barev“.

Z technických informací je známo pouze to, že motor je konstruován tak, aby jako palivo mohl používat i LPG, takže je jasné, že Bentley nezapomíná ani na ekologii.

Všechny další informace jsou zatím přísně střeženy a podle zástupce automobilky Bentley bude vše důležité zveřejněno, jakmile se přiblíží doba předání automobilu královské rodině.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků