Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu

Přinášíme vám první fotografie nového automobilu pro britskou královnu. Automobil pochází z dílny značky Bentley.
Bentley State Limousine: Nové auto pro královnu
Práce na novém automobilu začaly v roce 2000 a skončí příští rok, kdy bude automobil představen královně. Design nového automobilu si zachovává tradiční prvky značky, stejně Klepněte pro větší obrázekjako nezbytné vlastnosti automobilů pro význačné osobnosti, a to v dokonalé souhře s prvky moderního a nadčasového designu.

O konkrétních vlastnostech nového automobilu není nic známo, protože i fotografie, které Klepněte pro větší obrázekvám dnes přinášíme, zachycují model v „životní velikosti“ a nikoli tedy skutečně funkční vůz. Z automobilu či jeho technického řešení je známo jen pár drobností. První je, že je velmi okázale dbáno na to, aby nastupování či vystupování bylo co nejpohodlnější. Za tímto účelem je automobil vybaven zadními dveřmi s úhlem otevření téměř 90 stupňů. Navíc jsou dveře konstruovány tak, že je možné se nejprve vzpřímit a pak teprve vystoupit. V interiéru lze očekávat veškerý dostupný Klepněte pro větší obrázekkomfort, hlavními materiály při výrobě byla kůže a dřevo. Celý interiér je laděn do „královských barev“.

Z technických informací je známo pouze to, že motor je konstruován tak, aby jako palivo mohl používat i LPG, takže je jasné, že Bentley nezapomíná ani na ekologii.

Všechny další informace jsou zatím přísně střeženy a podle zástupce automobilky Bentley bude vše důležité zveřejněno, jakmile se přiblíží doba předání automobilu královské rodině.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků