Bentley nachystalo speciály inspirované loděmi a městy. Vystaví je na přehlídce jachet

Zájem o vyšlechtěné verze luxusních aut roste. Pro americké zákazníky si britská značka připravila tři speciální linie, inspirované jejich domovinou.

Prvním speciálním provedením je Mulliner Nauticis Collection, jehož návrh inicioval prodejce Bentley z amerického Fort Lauderdale. Toto pobřežní město na Floridě je plné luxusních lodí, které se také staly vzorem pro tuto řadu Bentley. Jde o čtyři kusy Continental GTC V8 v barvách Aegean Blue a Ghost White a na 22“ kolech. Exteriér zdobí paket Styling Specification s karbonovým lízátkem, prahy, difuzorem a spoilerem. Uvnitř najdete kombinaci koženého čalounění Brunel, Linen a Portland, doplněnou luxusním dřevěným dekorem, inspirovaným jachtami.

Za provedením Mulliner Skyline pro Flying Spur, Continental GT a Bentaygu stojí prodejce značky z Manhattanu. Vozy mají černý lak Onyx, nanášený částečně ručně, doplněný tmavými exteriérovými doplňky Blackline Specification. Ani zde nechybí karbonové prvky Styling Specification, tmavý lak pak najdeme i na 22“ kolech. Interiér se stříbrnými doplňky je ozvláštněn lakovaným dřevěným dekorem na palubní desce a ve výplních dveří, máme zde i kontrastní stříbrné prošívání a siluetu Manhattanu i se Sochou svobody. Prahové lišty si zákazník může personalizovat dle svého vkusu.

Poslední verzí je Mulliner Miami Collection, inspirované floridskou uměleckou scénou, typickými budkami pobřežní hlídky, a stylem Art deco. Šestice vozů může dostat výrazné laky v oranžovém, modrém a limetkově zeleném odstínu. Uvnitř se nachází dvoubarevný lakovaný dekor a kožené čalounění Klein Blue. V sedačkách najdeme speciální prošívání, stejně tak na volantu. Při nastupování a vystupování pak můžete dát na odiv výjimečnost vozu díky nápisu „One of six“ (jeden z šesti) na prahových lištách.

Bentley

Bentley Motors Limited je britský výrobce luxusních automobilů. Společnost v roce 1919 založil Walter Owen Bentley. V roce 1931 koupil automobilku Rolls-Royce. Od roku 1998 patří Bentley do koncernu Volkswagen.

Bentley Continental GTBentley MulsanneBentley Flying SpurBentley Bentayga • Bentley Mulliner

Váš názor Další článek: Mercedes GLE dostal nový naftový mild-hybrid. S výkonem 272 koní není pozadu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,