Bentley láká na budoucí Continental GT. Revoluční kupé se ukáže za dva týdny

V Britském Crewe letos chystají již čtvrtý model nebo derivát stávajícího modelu. Tentokrát lákají na futuristický koncept.

Již 10. července vypustí Bentley zbrusu nový koncept. Letos má britská automobilka napilno, vzhledem k oslavám 100 let od svého založení se rozhodla vychrlit hned několik modelů a vypadá to, že se začne psát novodobá historie luxusního motorismu.

Bentley ukazuje další speciální edici Continentalu GT. Kus historie najdete v palubní desce

Bentley ukazuje další speciální edici Continentalu GT. Kus historie najdete v palubní desce

Začalo to Bentaygou Speed, pokračovalo čtyřdveřovou variantou Continentalu GT a oživením slavného jména Flying Spur. Následovala speciální edice Continental GT Convertible Edition 1, odkazující na první model značky. To ale není vše, protože Bentley nyní láká na EXP 100 GT Concept.

Automobilka láká krátkou ukázkou a dvojicí ilustračních fotografií. Nadcházející vůz bude jakási vize grand toureru Continental GT. Bude samozřejmě nabité moderními systémy, z nichž některé se do výroby ještě několik let určitě nepodívají. Veřeříme však, že by Bentley dělalo koncepty „do šuplíku“.

Bentley Flying Spur oficiálně: Motor W12, řízení zadních kol a hromady luxusu

Bentley Flying Spur oficiálně: Motor W12, řízení zadních kol a hromady luxusu

To nejzajímavější na tomto voze ale zcela jistě bude pohon. O ten se má totiž postarat vodíkový hybrid. Nemůžeme se dočkat na podrobnosti! A ani na to, co budou na výsledek říkat zastánci klasických elektromobilů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

včera | Vladimír Kadera | 22 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 79 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků