Bentley láká na budoucí Continental GT. Revoluční kupé se ukáže za dva týdny

V Britském Crewe letos chystají již čtvrtý model nebo derivát stávajícího modelu. Tentokrát lákají na futuristický koncept.

Již 10. července vypustí Bentley zbrusu nový koncept. Letos má britská automobilka napilno, vzhledem k oslavám 100 let od svého založení se rozhodla vychrlit hned několik modelů a vypadá to, že se začne psát novodobá historie luxusního motorismu.

Bentley ukazuje další speciální edici Continentalu GT. Kus historie najdete v palubní desce

Bentley ukazuje další speciální edici Continentalu GT. Kus historie najdete v palubní desce

Začalo to Bentaygou Speed, pokračovalo čtyřdveřovou variantou Continentalu GT a oživením slavného jména Flying Spur. Následovala speciální edice Continental GT Convertible Edition 1, odkazující na první model značky. To ale není vše, protože Bentley nyní láká na EXP 100 GT Concept.

Automobilka láká krátkou ukázkou a dvojicí ilustračních fotografií. Nadcházející vůz bude jakási vize grand toureru Continental GT. Bude samozřejmě nabité moderními systémy, z nichž některé se do výroby ještě několik let určitě nepodívají. Veřeříme však, že by Bentley dělalo koncepty „do šuplíku“.

Bentley Flying Spur oficiálně: Motor W12, řízení zadních kol a hromady luxusu

Bentley Flying Spur oficiálně: Motor W12, řízení zadních kol a hromady luxusu

To nejzajímavější na tomto voze ale zcela jistě bude pohon. O ten se má totiž postarat vodíkový hybrid. Nemůžeme se dočkat na podrobnosti! A ani na to, co budou na výsledek říkat zastánci klasických elektromobilů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

včera | Petr Schnagl | 9 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků
TEST Mazda 3 Skyactiv-D (85 kW): Válka proti mainstreamu

Mazda 3 Skyactiv-D

Vpředu nijak zvlášť výkonný diesel, vzadu torzní příčka, mezigeneračně vyšší hmotnost a základní cena téměř 600 tisíc. Skoro se chce říct, že tohle už nezachrání ani ta hezká tvářička. Až na to, že nová trojka je něčím víc než jen neobyčejně vypadajícím hatchbackem.

16.  7.  2019 | Miro Mihálik | 59 příspěvků