Bentley chce změnu, povolává slavné Zagato

Srdce automobilového designu je bezesporu v Itálii. Tamní slavná studia navrhla již stovky různých vozů a to jak velmi exkluzivních, tak i těch velmi obyčejných.

Nyní přichází na scénu slavné studio a karosárna Zagato, která dostala za úkol vytvořit nový kabát pro automobily Bentley. Prozatím je vše tajné a žádná z těchto stran nechce zveřejnit o jaký model má jít, zda půjde jen o novou generaci nějakého stávajícího, o nějaký zcela nový model nebo širokou spolupráci.

Vše má být zveřejněno nejpozději při zahájení březnového autosalonu v Ženevě.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků