Bentley bude do svých vozů montovat audiosoustavy Naim

Není ničím zvláštním, když dvě exkluzivní značky uzavřou bližší spolupráci pro dosažení ještě lepšího jména každé z nich. Bývá to tedy zpravidla výhodné jak pro jednu, tak pro druhou stranu. Z minulosti bychom mohli vzpomenout například kooperaci automobilky Audi s výrobcem Bang&Olufsen.

Podobnou cestou se nyní vydává luxusní automobilka Bentley, když se pustila do spolupráce s předním britským výrobcem audiotechniky Naim.
 
Nové soustavy budou postupně montovány do všech nových vozidel Bentley, přičemž dostupné budou hned v několika verzích. Společnost Naim to však dovedla do dokonalosti tím, že každý model Bentley z akustického hlediska analyzovala a navrhla nejvhodnější audio systém. Ta nejvyšší a zároveň nejdražší verze bude sestávat z 15 reproduktorů a 1100wattového zesilovače, takže o opravdu silný a kvalitní zvuk bude postaráno.
 

Po vývoji, který trval 18 měsíců, bude výrobce jistě horkým favoritem pro získání titulu „Nejlepší automobilová audiosoustava roku 2008“.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků