Bentley bude do svých vozů montovat audiosoustavy Naim

Není ničím zvláštním, když dvě exkluzivní značky uzavřou bližší spolupráci pro dosažení ještě lepšího jména každé z nich. Bývá to tedy zpravidla výhodné jak pro jednu, tak pro druhou stranu. Z minulosti bychom mohli vzpomenout například kooperaci automobilky Audi s výrobcem Bang&Olufsen.

Podobnou cestou se nyní vydává luxusní automobilka Bentley, když se pustila do spolupráce s předním britským výrobcem audiotechniky Naim.
 
Nové soustavy budou postupně montovány do všech nových vozidel Bentley, přičemž dostupné budou hned v několika verzích. Společnost Naim to však dovedla do dokonalosti tím, že každý model Bentley z akustického hlediska analyzovala a navrhla nejvhodnější audio systém. Ta nejvyšší a zároveň nejdražší verze bude sestávat z 15 reproduktorů a 1100wattového zesilovače, takže o opravdu silný a kvalitní zvuk bude postaráno.
 

Po vývoji, který trval 18 měsíců, bude výrobce jistě horkým favoritem pro získání titulu „Nejlepší automobilová audiosoustava roku 2008“.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků