Bentley bude do svých vozů montovat audiosoustavy Naim

Není ničím zvláštním, když dvě exkluzivní značky uzavřou bližší spolupráci pro dosažení ještě lepšího jména každé z nich. Bývá to tedy zpravidla výhodné jak pro jednu, tak pro druhou stranu. Z minulosti bychom mohli vzpomenout například kooperaci automobilky Audi s výrobcem Bang&Olufsen.

Podobnou cestou se nyní vydává luxusní automobilka Bentley, když se pustila do spolupráce s předním britským výrobcem audiotechniky Naim.
 
Nové soustavy budou postupně montovány do všech nových vozidel Bentley, přičemž dostupné budou hned v několika verzích. Společnost Naim to však dovedla do dokonalosti tím, že každý model Bentley z akustického hlediska analyzovala a navrhla nejvhodnější audio systém. Ta nejvyšší a zároveň nejdražší verze bude sestávat z 15 reproduktorů a 1100wattového zesilovače, takže o opravdu silný a kvalitní zvuk bude postaráno.
 

Po vývoji, který trval 18 měsíců, bude výrobce jistě horkým favoritem pro získání titulu „Nejlepší automobilová audiosoustava roku 2008“.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků