B&B A3 Sportback: proč čekat na RS3?

Známý tuner B&B si vzal do parády Sportback, prodlouženou verzi modelu A3. Na výběr dostanete z pěti stupňů ladění motoru, kde přeplňovaná top verze motoru 2.0 TFSI dosáhne výkonu 257 kW (350 k) a maximální kroutící moment se vyšplhá na 450 Nm.

Každý tuningový paket bude obsahovat optický kit karosérie. Přední část vozu má přepracovanou masku s integrovanými mlhovkami, z profilu si všimnete širších bočních prahů, na zádi je nové oplechování a nad zadním sklem je decentní lišta s třetím brzdovým světlem. Dravý design podtrhují nízkoprofilová velká kola a dvě chromované koncovky výfuku. Ceny tuningového paketu se budou lišit na výběru stupně vyladění motoru, za doplňky karosérie zaplatíte 1 680 eur.

Tip: Firma B&B ladí i nejnovější generaci Volkswagenu Golf GTI, top verze nese označení EVO-R.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků