Aznom Fiat 500, první tuning pro retro

Bylo jen otázkou času, kdy přijdou různí tuneři a stylisté na chuť malému Fiatu 500. Tento malý Ital je již v sérii povedeným vozem, ale jak to již bývá, nemusí to všem stačit. Pro ty, kteří chtějí originalitu a luxus, nabídne Aznom trochu luxusnější provedení.

Aznom Fiat 500 se tedy pyšní dvoubarevným lakováním. Žlutá s černou je výbornou kombinací, ale ve finále se trochu ztrácí detaily vozu.

Obdobné lakování je pak i v interiéru. Zde se mísí žíhané lakování ve výplních dveří s černým a žlutým lakováním jednotlivých dekorativních prvků. Nezbytné jsou i kožené sedačky v hnědém odstínu, na kterém je logo Aznom.

Všechny použité materiály jsou pak nejlepší možné kvality a Aznom na ničem nešetřil. Součástí paketu jsou pak i doplňky pro samotné řidiče, tedy přesněji řidičky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Aznom Fiat 500
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 15 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků