Aznom Fiat 500, první tuning pro retro

Bylo jen otázkou času, kdy přijdou různí tuneři a stylisté na chuť malému Fiatu 500. Tento malý Ital je již v sérii povedeným vozem, ale jak to již bývá, nemusí to všem stačit. Pro ty, kteří chtějí originalitu a luxus, nabídne Aznom trochu luxusnější provedení.

Aznom Fiat 500 se tedy pyšní dvoubarevným lakováním. Žlutá s černou je výbornou kombinací, ale ve finále se trochu ztrácí detaily vozu.

Obdobné lakování je pak i v interiéru. Zde se mísí žíhané lakování ve výplních dveří s černým a žlutým lakováním jednotlivých dekorativních prvků. Nezbytné jsou i kožené sedačky v hnědém odstínu, na kterém je logo Aznom.

Všechny použité materiály jsou pak nejlepší možné kvality a Aznom na ničem nešetřil. Součástí paketu jsou pak i doplňky pro samotné řidiče, tedy přesněji řidičky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Aznom Fiat 500
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků