Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

Peugeot oznámil změnu ve své prodejní síti, společnost AVCAR, s.r.o. se stává koncesionářem značky Peugeot.
Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

AVCAR, s.r.o. přebrala s platností od 16. října 2001 obchodní aktivity firmy Carvel, spol s r.o. Tímto se AVCAR, s.r.o. stala novým koncesionářem značky Peugeot. Carvel, spol. s r.o. ukončila svoji činnost jako koncesionář značky Peugeot k 15. říjnu 2001.

Michel Schotman, generální ředitel společnosti Peugoet ČR, uvedl: „Jsem rád, že společnost Avcar a Peugeot ČR budou spolupracovat. Společnými silami budeme pokračovat v zajišťování veškerých služeb tak, abychom naše zákazníky maximálně uspokojili.“

Avcar bude pokračovat v prodeji vozů a poskytování značkových servisních služeb ve Veleslavínské ulici 37/17, kde je umístěn prodej nových vozů a servisní zázemí včetně lakovny a v samostatné prodejně nových vozů v Banskobystrické ulici 2080/11, obojí v Praze 6.

Peugeot má v České republice 24 koncesionářů a 25 prodejců. Jedná se tedy o tzv. dvoustupňový systém, kdy koncesionář má uzavřenu smlouvu s dovozcem a prodejci pak s jednolitvými koncesionáři. Mezi prodejci existují v současnosti 2-3 s koncesionářskými ambicemi. Šancí pro tzv. kandidáty na koncesi Peugeot je vybudování prodejního místa v dosud neobsazeném velkém městě.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků