Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

Peugeot oznámil změnu ve své prodejní síti, společnost AVCAR, s.r.o. se stává koncesionářem značky Peugeot.
Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

AVCAR, s.r.o. přebrala s platností od 16. října 2001 obchodní aktivity firmy Carvel, spol s r.o. Tímto se AVCAR, s.r.o. stala novým koncesionářem značky Peugeot. Carvel, spol. s r.o. ukončila svoji činnost jako koncesionář značky Peugeot k 15. říjnu 2001.

Michel Schotman, generální ředitel společnosti Peugoet ČR, uvedl: „Jsem rád, že společnost Avcar a Peugeot ČR budou spolupracovat. Společnými silami budeme pokračovat v zajišťování veškerých služeb tak, abychom naše zákazníky maximálně uspokojili.“

Avcar bude pokračovat v prodeji vozů a poskytování značkových servisních služeb ve Veleslavínské ulici 37/17, kde je umístěn prodej nových vozů a servisní zázemí včetně lakovny a v samostatné prodejně nových vozů v Banskobystrické ulici 2080/11, obojí v Praze 6.

Peugeot má v České republice 24 koncesionářů a 25 prodejců. Jedná se tedy o tzv. dvoustupňový systém, kdy koncesionář má uzavřenu smlouvu s dovozcem a prodejci pak s jednolitvými koncesionáři. Mezi prodejci existují v současnosti 2-3 s koncesionářskými ambicemi. Šancí pro tzv. kandidáty na koncesi Peugeot je vybudování prodejního místa v dosud neobsazeném velkém městě.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

dnes | Milan Lažanský
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků