Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

Peugeot oznámil změnu ve své prodejní síti, společnost AVCAR, s.r.o. se stává koncesionářem značky Peugeot.
Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

AVCAR, s.r.o. přebrala s platností od 16. října 2001 obchodní aktivity firmy Carvel, spol s r.o. Tímto se AVCAR, s.r.o. stala novým koncesionářem značky Peugeot. Carvel, spol. s r.o. ukončila svoji činnost jako koncesionář značky Peugeot k 15. říjnu 2001.

Michel Schotman, generální ředitel společnosti Peugoet ČR, uvedl: „Jsem rád, že společnost Avcar a Peugeot ČR budou spolupracovat. Společnými silami budeme pokračovat v zajišťování veškerých služeb tak, abychom naše zákazníky maximálně uspokojili.“

Avcar bude pokračovat v prodeji vozů a poskytování značkových servisních služeb ve Veleslavínské ulici 37/17, kde je umístěn prodej nových vozů a servisní zázemí včetně lakovny a v samostatné prodejně nových vozů v Banskobystrické ulici 2080/11, obojí v Praze 6.

Peugeot má v České republice 24 koncesionářů a 25 prodejců. Jedná se tedy o tzv. dvoustupňový systém, kdy koncesionář má uzavřenu smlouvu s dovozcem a prodejci pak s jednolitvými koncesionáři. Mezi prodejci existují v současnosti 2-3 s koncesionářskými ambicemi. Šancí pro tzv. kandidáty na koncesi Peugeot je vybudování prodejního místa v dosud neobsazeném velkém městě.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků