Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

Peugeot oznámil změnu ve své prodejní síti, společnost AVCAR, s.r.o. se stává koncesionářem značky Peugeot.
Avcar s.r.o novým koncesionářem značky Peugeot

AVCAR, s.r.o. přebrala s platností od 16. října 2001 obchodní aktivity firmy Carvel, spol s r.o. Tímto se AVCAR, s.r.o. stala novým koncesionářem značky Peugeot. Carvel, spol. s r.o. ukončila svoji činnost jako koncesionář značky Peugeot k 15. říjnu 2001.

Michel Schotman, generální ředitel společnosti Peugoet ČR, uvedl: „Jsem rád, že společnost Avcar a Peugeot ČR budou spolupracovat. Společnými silami budeme pokračovat v zajišťování veškerých služeb tak, abychom naše zákazníky maximálně uspokojili.“

Avcar bude pokračovat v prodeji vozů a poskytování značkových servisních služeb ve Veleslavínské ulici 37/17, kde je umístěn prodej nových vozů a servisní zázemí včetně lakovny a v samostatné prodejně nových vozů v Banskobystrické ulici 2080/11, obojí v Praze 6.

Peugeot má v České republice 24 koncesionářů a 25 prodejců. Jedná se tedy o tzv. dvoustupňový systém, kdy koncesionář má uzavřenu smlouvu s dovozcem a prodejci pak s jednolitvými koncesionáři. Mezi prodejci existují v současnosti 2-3 s koncesionářskými ambicemi. Šancí pro tzv. kandidáty na koncesi Peugeot je vybudování prodejního místa v dosud neobsazeném velkém městě.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků