Autotec 2006: Škoda Octavia combi RS v policejní úpravě

Na autosalon Autotec 2006 zamířili také úpravci vozů a automobilky se svými koncepty a studiemi. Mezi nimi lze spatřit také novou Škodu Octavii RS v provedení combi. Ta je po stylingové stránce upravena do barev Policie České republiky a doplněna nezbytným majákem. Prozatím se jedná pouze o studii, ale dle neoficiálních informací se podobně upravená Octavia možná objeví ve flotile vozů naších příslušníků. Nutno dodat, že bílá barva ve spojení se zelenými pruhy Octavii opravdu sluší a působí stejně důstojně, jako obdobně vyvedené Fordy Mondeo ST220.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Škoda Octavia combi RS v policejní úpravě
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků