Autoshow 2002: moře novinek na mezinárodní výstavě v Praze

Od čtvrtku do neděle (24. 10. - 27. 10.) se na pražském Výstavišti v Holešovicích koná osmý ročník mezinárodní výstavy Autoshow. Všichni návštěvníci budou během čtyř dnů svědky 20 českých výstavních premiér a 17 předpremiér letošních novinek.

Jako lákadlo mohu uvést menší výčet nejočekávanějších vozů, mezi které rozhodně patří: Audi A4 Cabrio, BMW řady 7, Citroën C8, Daewoo Kalos, Ford Fusion, Hyundai Getz, Mazda6, Peugeot 206 SW, Renault Mégane II, Saab 9-3 Sport Sedan, Toyota Corolla Sedan, Volkswagen Phaeton atd.

Autoshow letos opět doprovodí Tuning&Racing, výstava zaměřená na úpravy automobilů, design a stavbu závodních vozů. Dále výstava autohifi, navigace, mobilních médií a komunikace. Zároveň se uskuteční osmý ročník mezinárodní výstavy autodílů + autopříslušenství ASA Praha a devátý ročník mezinárodní výstavy nákladních automobilů Transped a výstava komunální techniky a technologie Comma.

Akce se celkem zúčastní 190 vystavovatelů na ploše 12 100 čtverečních metrů. Pořadatelé letos očekávají opět více než 40 tisíc návštěvníků. Otevírací doba je od 9:30 do 18 hodin. Vstupenka stojí 100 korun, zlevněná polovinu.

Na AutoRevue.cz vás samozřejmě budeme co nejdříve informovat o jejím průběhu jak v textové, tak obrazové podobě.

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

dnes | Radek Pecák
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 27 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků