Autosalon v Brně bude provázet dopravní kolaps

Pokud se chystáte na letošní autosalon v Brně, pak se obrňte pořádnou dávkou trpělivosti a hlavně si již dopředu naplánujte, kde svůj vůz zaparkujete.

Kolem celého brněnského výstaviště totiž probíhají rozsáhlé stavební práce na komunikacích. Ulice Hlinky je dlouhodobě kompletně uzavřena a v minulých dnech začaly stavební práce i na velké čtyřproudové tepně na ulici Bauerova.

Právě ulice Bauerova sloužila i jako velké záchytné parkoviště pro stovky vozů a v letošním roce tak bude k dispozici výrazně méně parkovacích míst. Navíc na výpadovce na dálnici se staví velká mimoúrovňová křižovatka, takže ani případný odjezd nebude bez komplikací.

Jelikož se očekává obrovská návštěvnost autosalonu a to hlavně o víkendu, doporučujeme se této oblasti vyhnout řádným obloukem. Pro parkování totiž bude přímo u výstaviště sloužit jen jedno velké a dvě menší plochy, které nedokáži pojmout všechny návštěvníky.

Pokud nechcete zažít velké nepříjemnosti jak při příjezdu, tak při odjezdu, naplánujte si trasu a hlavně místo parkování dále od výstaviště a místě využijte hromadnou dopravu. Ta bývá v případě zakoupení lístku na autosalon zdarma.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků