Autosalon v Brně bude provázet dopravní kolaps

Pokud se chystáte na letošní autosalon v Brně, pak se obrňte pořádnou dávkou trpělivosti a hlavně si již dopředu naplánujte, kde svůj vůz zaparkujete.

Kolem celého brněnského výstaviště totiž probíhají rozsáhlé stavební práce na komunikacích. Ulice Hlinky je dlouhodobě kompletně uzavřena a v minulých dnech začaly stavební práce i na velké čtyřproudové tepně na ulici Bauerova.

Právě ulice Bauerova sloužila i jako velké záchytné parkoviště pro stovky vozů a v letošním roce tak bude k dispozici výrazně méně parkovacích míst. Navíc na výpadovce na dálnici se staví velká mimoúrovňová křižovatka, takže ani případný odjezd nebude bez komplikací.

Jelikož se očekává obrovská návštěvnost autosalonu a to hlavně o víkendu, doporučujeme se této oblasti vyhnout řádným obloukem. Pro parkování totiž bude přímo u výstaviště sloužit jen jedno velké a dvě menší plochy, které nedokáži pojmout všechny návštěvníky.

Pokud nechcete zažít velké nepříjemnosti jak při příjezdu, tak při odjezdu, naplánujte si trasu a hlavně místo parkování dále od výstaviště a místě využijte hromadnou dopravu. Ta bývá v případě zakoupení lístku na autosalon zdarma.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků