Hyundai láká na nový koncept. Některé prvky si půjčí od nejkrásnějšího sourozence

Plug-in hybridní ústrojí a některé prvky, které jsou již k vidění v sériové výrobě poukazují na to, že výrobní linka tohoto vozu může být za dveřmi.

Brány autosalonu v Los Angeles se otevřou již za pár dní. Automobilky na nás tak chrlí upoutávky toho, co nás od 22. listopadu čeká. To už je taková běžná praxe. Svého zástupce nyní odhaluje i Hyundai. Jde o SUV a podle korejské automobilky půjde o průlomový model.

Hyundai řeší slabší zájem o nová auta. Nošovické zaměstnance nechá doma

Hyundai řeší slabší zájem o nová auta. Nošovické zaměstnance nechá doma

Vůz se nechal inspirovat krásným konceptem Le Fil Rouge, což je zřejmě nejkrásnější kreace, jakou Hyundai kdy stvořil. Z některých úhlů vám vůz může připomínat i vodíkové Nexo a světlomety součástí přední masky jsme viděli už na faceliftu modelu Grandeur

O autě zatím nic konkrétního nevíme. Automobilka však alespoň prozradila, že nejde o elektromobil, ale o plug-in hybrid. Mezi unikátní prvky pak patří aktivní přední maska, která reaguje na pohyb vozu. Pokud auto stojí, je zavřená a celistvá. Pokud se pohybuje, postupně otevírá nasávací otvory, které přivádí vzduch k motoru.

Automobilky v Česku utrácejí stamiliony za reklamu. Škodě šlape na paty Hyundai

Automobilky v Česku utrácejí stamiliony za reklamu. Škodě šlape na paty Hyundai

Na výsledek jsme tedy dost zvědaví. Snad těchto chytrých prvků bude víc. Letošní ročník autosalonu bude navíc na premiéry velmi bohatý. Představit se zde má celkem 65 modelů. Určitě tak bude na co koukat i na jiných stáncích.

Galerie doplněna o koncept Le Fil Rouge.

TEST Ford Focus ST Plus Performance: Bejby nebude sedět v koutě!

Ford Focus ST Plus Performance

Akronymem rychlého Fordu je od pradávna označení RS a hot-hatch modrého oválu se již několikátou generací zove Focus RS. Jeho bejby bratříček ST se v očích nadšenců vždy tak trochu krčil v koutku a tam si fidlal ty své druhé housličky. K patnáctým narozeninám ale dostal od hodných strýčků z vývojového oddělení elektrickou kytaru… a k ní koncertní kombo s elektronickými efekty.

dnes | Petr Schnagl | 1 příspěvek
Za volantem elektrické Škody Citigoe iV: Odsouzena k úspěchu. Na doživotí?

Škoda Citigoe iV

Na prezentaci v Nizozemsku jsme vedle plug-in hybridní Škody Superb poprvé vyzkoušeli také první sériově vyráběný elektromobil s okřídleným šípem ve znaku. Odsouzen k úspěchu ale byl už dlouho před tím.

3.  12.  2019 | Jan Mička | 141 příspěvků
Levné Hyundaie i20 a i30 na ostří nože: Hodně muziky za méně než 300.000 Kč!

Hyundai i20 vs. Hyundai i30

Řekněme, že chcete nové auto a stanovíte si limit 300 tisíc korun. Český Hyundai má pro vás hned dvě lákavé nabídky.

1.  12.  2019 | Vladimír Kadera | 80 příspěvků