AutoRevue.cz opět přehlednější

Možná jste si v posledních dnech všimli, že zprávy od jednotlivých výrobců v sekci Automobilka (rozcestník najdete v levém orientačním sloupci na každé stránce) se rozrostly o nemalý počet krátkých zpráv. Ty na našem webu převažují a většinu žhavých novinek k vám směrujeme právě jejich prostřednictvím. Pokud nyní budete mít zájem o poslední novinky třeba od Volkswagenu, stačí kliknout na Automobilka>Volkswagen a na jedné stránce uvidíte všechny důležité zprávy z poslední doby. Přehledy jsme doplnili o dva měsíce zpět, abyste si mohli již dnes udělat obrázek o posledním dění okolo každé z automobilek.

Jde pochopitelně pouze o malé zlepšení, které doplňuje zatím trochu nedokonalé hledání. Doufáme, že vám umožní lépe se orientovat v bleskovkách a kratších zprávách, kterých dnes přidáváme desítky týdně. Drobnější úpravy by měla v dohledné době následovat výraznější úprava podoby webu, která nám umožní předávat vám ještě více informací v přehlednější podobě. Pokud byste pro nás měli jakýkoli námět na zlepšení vzhledu stránky nebo řazení článků, neváhejte nám o něm dát vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz, budeme vděční za každou vaši připomínku.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků