AutoRevue.cz opět přehlednější

Možná jste si v posledních dnech všimli, že zprávy od jednotlivých výrobců v sekci Automobilka (rozcestník najdete v levém orientačním sloupci na každé stránce) se rozrostly o nemalý počet krátkých zpráv. Ty na našem webu převažují a většinu žhavých novinek k vám směrujeme právě jejich prostřednictvím. Pokud nyní budete mít zájem o poslední novinky třeba od Volkswagenu, stačí kliknout na Automobilka>Volkswagen a na jedné stránce uvidíte všechny důležité zprávy z poslední doby. Přehledy jsme doplnili o dva měsíce zpět, abyste si mohli již dnes udělat obrázek o posledním dění okolo každé z automobilek.

Jde pochopitelně pouze o malé zlepšení, které doplňuje zatím trochu nedokonalé hledání. Doufáme, že vám umožní lépe se orientovat v bleskovkách a kratších zprávách, kterých dnes přidáváme desítky týdně. Drobnější úpravy by měla v dohledné době následovat výraznější úprava podoby webu, která nám umožní předávat vám ještě více informací v přehlednější podobě. Pokud byste pro nás měli jakýkoli námět na zlepšení vzhledu stránky nebo řazení článků, neváhejte nám o něm dát vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz, budeme vděční za každou vaši připomínku.

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 9 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků