AutoRevue.cz opět přehlednější

Možná jste si v posledních dnech všimli, že zprávy od jednotlivých výrobců v sekci Automobilka (rozcestník najdete v levém orientačním sloupci na každé stránce) se rozrostly o nemalý počet krátkých zpráv. Ty na našem webu převažují a většinu žhavých novinek k vám směrujeme právě jejich prostřednictvím. Pokud nyní budete mít zájem o poslední novinky třeba od Volkswagenu, stačí kliknout na Automobilka>Volkswagen a na jedné stránce uvidíte všechny důležité zprávy z poslední doby. Přehledy jsme doplnili o dva měsíce zpět, abyste si mohli již dnes udělat obrázek o posledním dění okolo každé z automobilek.

Jde pochopitelně pouze o malé zlepšení, které doplňuje zatím trochu nedokonalé hledání. Doufáme, že vám umožní lépe se orientovat v bleskovkách a kratších zprávách, kterých dnes přidáváme desítky týdně. Drobnější úpravy by měla v dohledné době následovat výraznější úprava podoby webu, která nám umožní předávat vám ještě více informací v přehlednější podobě. Pokud byste pro nás měli jakýkoli námět na zlepšení vzhledu stránky nebo řazení článků, neváhejte nám o něm dát vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz, budeme vděční za každou vaši připomínku.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků