AutoRevue.cz navštívilo v březnu přes 300 tisíc čtenářů

Vážení čtenáři,
 
v redakci AutoRevue.cz nám konec dlouhé zimy přinesl, vedle všech pozitiv s tím spojených, ještě jednu velkou radost. Březen 2006 pro nás znamenal nový rekord v návštěvnosti, když si k nám cestu našlo přes 326 000 návštěvníků (NetMonitor online, březen 2006). Meziročně jsme tak zaznamenali nárůst návštěvnosti o několik set procent a jen od listopadu 2005 jsme se posunuli na více jak dvojnásobek tehdejších čísel. Současná data činí z AutoRevue druhý nejnavštěvovanější internetový automagazín v České republice.
 
Rád bych Vám jménem celé redakce poděkoval za Vaší přízeň, Váš sílící zájem o stále se rozšiřující nabídku témat mě nesmírně těší. Vzhledem k ostatním datům o návštěvnosti vím, že nejde o návštěvy náhodné či jednorázové a věřte, že budeme i nadále dělat vše proto, abyste měli důvod se na AutoRevue vracet a mohli jsme se zde společně ještě dlouho setkávat.
 
S úctou
 
Pavel Janda
šéfredaktor AutoRevue.cz
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků