AutoRevue.cz navštívilo v březnu přes 300 tisíc čtenářů

Vážení čtenáři,
 
v redakci AutoRevue.cz nám konec dlouhé zimy přinesl, vedle všech pozitiv s tím spojených, ještě jednu velkou radost. Březen 2006 pro nás znamenal nový rekord v návštěvnosti, když si k nám cestu našlo přes 326 000 návštěvníků (NetMonitor online, březen 2006). Meziročně jsme tak zaznamenali nárůst návštěvnosti o několik set procent a jen od listopadu 2005 jsme se posunuli na více jak dvojnásobek tehdejších čísel. Současná data činí z AutoRevue druhý nejnavštěvovanější internetový automagazín v České republice.
 
Rád bych Vám jménem celé redakce poděkoval za Vaší přízeň, Váš sílící zájem o stále se rozšiřující nabídku témat mě nesmírně těší. Vzhledem k ostatním datům o návštěvnosti vím, že nejde o návštěvy náhodné či jednorázové a věřte, že budeme i nadále dělat vše proto, abyste měli důvod se na AutoRevue vracet a mohli jsme se zde společně ještě dlouho setkávat.
 
S úctou
 
Pavel Janda
šéfredaktor AutoRevue.cz
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků