AutoRevue.cz navštívilo v březnu přes 300 tisíc čtenářů

Vážení čtenáři,
 
v redakci AutoRevue.cz nám konec dlouhé zimy přinesl, vedle všech pozitiv s tím spojených, ještě jednu velkou radost. Březen 2006 pro nás znamenal nový rekord v návštěvnosti, když si k nám cestu našlo přes 326 000 návštěvníků (NetMonitor online, březen 2006). Meziročně jsme tak zaznamenali nárůst návštěvnosti o několik set procent a jen od listopadu 2005 jsme se posunuli na více jak dvojnásobek tehdejších čísel. Současná data činí z AutoRevue druhý nejnavštěvovanější internetový automagazín v České republice.
 
Rád bych Vám jménem celé redakce poděkoval za Vaší přízeň, Váš sílící zájem o stále se rozšiřující nabídku témat mě nesmírně těší. Vzhledem k ostatním datům o návštěvnosti vím, že nejde o návštěvy náhodné či jednorázové a věřte, že budeme i nadále dělat vše proto, abyste měli důvod se na AutoRevue vracet a mohli jsme se zde společně ještě dlouho setkávat.
 
S úctou
 
Pavel Janda
šéfredaktor AutoRevue.cz
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák | 8 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků