Zítra se vrátíme do minulosti. Významné jubileum AutoRevue.cz klepe na dveře!

Vzpomenete si na to, co jste dělali 24. července 2001? Pokud jste tehdy patřili k těm šťastlivcům, kteří měli možnost připojit se k internetu, možná jste zabrousili i na tehdy oficiálně spuštěný web AutoRevue.cz.
Zítra se vrátíme do minulosti. Významné jubileum AutoRevue.cz klepe na dveře!

Až si zítra budete číst články vydané u nás na webu, možná vás jako první napadne, jestli jsme se nezbláznili. Mohu vás ale ujistit, že nejsme větší blázni než obvykle. Do minulosti se vrátíme zcela záměrně, abychom vám přiblížili dobu vzniku našeho webu. K oficiálnímu spuštění totiž došlo 24. července 2001, tedy přesně před 20 lety.

Článek na uvítanou napsal tehdejší šéfredaktor Radek Šilhavý. Uvedl v něm, že bude AutoRevue.cz přinášet praktické informace ze života řidiče, testy automobilů, informace o příslušenství, cestování a zároveň vyzval čtenáře k diskusi o obsahu a vzhledu webu.

Právě začínáme!

Právě začínáme!

Zatímco témata, o kterých na AutoRevue.cz píšeme, se za těch 20 let moc nezměnila, samotný web prošel významnými změnami. Dnes byste nad jeho první verzí možná kroutili hlavou, je ale nutné připomenout, že vznikla v době, kdy jsme se k internetu připojovali přes pevnou linku, skončila výroba Škody Felicia a Tomáš Enge jako první Čech závodil ve Formuli 1.

AutoRevue.cz má deset let a nový design

AutoRevue.cz má deset let a nový design

Pouze připomínkou starých článků výročí webu AutoRevue.cz nesmázneme. Už v neděli se můžete těšit na nový díl našeho pořadu Týden na zpátečku, v němž se na historii webu podíváme podrobněji a nastíníme naše budoucí kroky. Bude i dort, ovšem ten nakrojíme o něco později. Vše se včas dozvíte a budete srdečně zváni.

DS 4 je synonymem pařížského luxusu. Už jsme se svezli a máme dobré zprávy

DS 4 PureTech a E-Tense

Tři roky po ukončení výroby se vrací DS 4 ve druhé generaci. Jak jezdí, jsme vyzkoušeli v zemi, kde je tenhle kompaktní model s nádechem luxusu doma: ve Francii.

včera | David Šprincl | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Arteon R 2.0 TSI SB: Chladnokrevně efektivní bijec v kvádru

Vokswagen Arteon R Shooting Brake

Velké benzinové kombi s pořádnou porcí výkonu a bez elektromotorů? Do budoucna půjde o stále vzácnější zboží. V téhle formě je snadné odpustit mu i drobné nedokonalosti.

14.  9.  2021 | Richard Herbich | 35 příspěvků
Poprvé za volantem nové Dacie Duster: Opět se vyplatilo poslouchat zákazníky

Dacia Duster TCe 130 EDC

Nové funkce, automatická převodovka, lepší interiér. Facelift dokazuje, že skvělá Dacia Duster může být ještě lepší.

12.  9.  2021 | Vladimír Kadera | 35 příspěvků