AutoRevue.cz: jedna etapa končí, další začíná

Po roce, co běží AutoRevue.cz, jsme se rozhodli web trochu změnit. Od tohoto pondělí přecházíme na týdenní periodicitu, kdy každé pondělí budou vycházet tři až čtyři hlavní články - testy, představení nových aut či různá motoristická témata určená běžným řidičům. Kromě toho velmi lehce upravíme vzhled, který ocení zejména majitelé rozlišení 800 x 600, jimž současné AutoRevue nemusí právě vyhovovat.

S tím také souvisí odchod z redakce šéfredaktora Radka Šilhavého, kterému bych rád tímto miničlánkem poděkoval za to, že se po tři roky (dva roky na serveru RSautorevue.cz a rok zde) snažil připravovat aktuální informace o automobilech všeho druhu. Od tohoto okamžiku se jedinou osobou zodpovědnou za chod časopisu stávám já - na moji e-mailovou adresu petr.broza@cpress.cz můžete posílat připomínky k webu, náměty na články případně žádosti o autorskou spolupráci, které se vůbec nebráním.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 23 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky