AutoRevue.cz: jedna etapa končí, další začíná

Po roce, co běží AutoRevue.cz, jsme se rozhodli web trochu změnit. Od tohoto pondělí přecházíme na týdenní periodicitu, kdy každé pondělí budou vycházet tři až čtyři hlavní články - testy, představení nových aut či různá motoristická témata určená běžným řidičům. Kromě toho velmi lehce upravíme vzhled, který ocení zejména majitelé rozlišení 800 x 600, jimž současné AutoRevue nemusí právě vyhovovat.

S tím také souvisí odchod z redakce šéfredaktora Radka Šilhavého, kterému bych rád tímto miničlánkem poděkoval za to, že se po tři roky (dva roky na serveru RSautorevue.cz a rok zde) snažil připravovat aktuální informace o automobilech všeho druhu. Od tohoto okamžiku se jedinou osobou zodpovědnou za chod časopisu stávám já - na moji e-mailovou adresu petr.broza@cpress.cz můžete posílat připomínky k webu, náměty na články případně žádosti o autorskou spolupráci, které se vůbec nebráním.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků