AutoRevue.cz: jedna etapa končí, další začíná

Po roce, co běží AutoRevue.cz, jsme se rozhodli web trochu změnit. Od tohoto pondělí přecházíme na týdenní periodicitu, kdy každé pondělí budou vycházet tři až čtyři hlavní články - testy, představení nových aut či různá motoristická témata určená běžným řidičům. Kromě toho velmi lehce upravíme vzhled, který ocení zejména majitelé rozlišení 800 x 600, jimž současné AutoRevue nemusí právě vyhovovat.

S tím také souvisí odchod z redakce šéfredaktora Radka Šilhavého, kterému bych rád tímto miničlánkem poděkoval za to, že se po tři roky (dva roky na serveru RSautorevue.cz a rok zde) snažil připravovat aktuální informace o automobilech všeho druhu. Od tohoto okamžiku se jedinou osobou zodpovědnou za chod časopisu stávám já - na moji e-mailovou adresu petr.broza@cpress.cz můžete posílat připomínky k webu, náměty na články případně žádosti o autorskou spolupráci, které se vůbec nebráním.

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků