AutoRevue: vyzkoušejte vylepšené zobrazování fotografií

Připravili jsme nový způsob zobrazování obrázků v článcích. Vyzkoušejte ho a napište nám své připomínky.

S programátory pracujeme na novém způsobu zobrazování fotografií v článcích. Uvědomujeme si, že obrázků je často hodně a nutnost otevírat každý zvlášť trochu zdržuje. 

Vyzkoušejte betaverzi nového nástroje, který by podle našeho názoru mohl prohlížení obrázků usnadnit. Klepnutím na následující náhled zobrazíte kompletní galerii obrázků z dříve publikovaného článku Horská silnice na Grossglockner:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

U článků, kde bude hodně obrázků, plánujeme používat tento způsob prezentace. Klepnutím na jakýkoli náhled se otevře stránka s tímto obrázkem a navíc lištou s kompletním přehledem všech obrázků v článku. Stačí z ní potom vybrat požadovaný náhled a klepnutím otevřít velký formát.

 

Pro postupné prohlížení všech fotografií v článku bude stačit levým tlačítkem myši postupně klepat na velký obrázek. V Microsoft Exploreru a Firefoxu vyzkoušejte i pravé tlačítko, kterým se lze v řadě vracet zpět. Pro pohyb v pravé liště použijte šipky, v Microsoft Exploreru je funkční i kolečko myši.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Než tento nástroj nasadíme do ostrého provozu, rádi bychom si přečetli vaše názory a připomínky.

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 17 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků