AutoRevue: vyzkoušejte vylepšené zobrazování fotografií

Připravili jsme nový způsob zobrazování obrázků v článcích. Vyzkoušejte ho a napište nám své připomínky.

S programátory pracujeme na novém způsobu zobrazování fotografií v článcích. Uvědomujeme si, že obrázků je často hodně a nutnost otevírat každý zvlášť trochu zdržuje. 

Vyzkoušejte betaverzi nového nástroje, který by podle našeho názoru mohl prohlížení obrázků usnadnit. Klepnutím na následující náhled zobrazíte kompletní galerii obrázků z dříve publikovaného článku Horská silnice na Grossglockner:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

U článků, kde bude hodně obrázků, plánujeme používat tento způsob prezentace. Klepnutím na jakýkoli náhled se otevře stránka s tímto obrázkem a navíc lištou s kompletním přehledem všech obrázků v článku. Stačí z ní potom vybrat požadovaný náhled a klepnutím otevřít velký formát.

 

Pro postupné prohlížení všech fotografií v článku bude stačit levým tlačítkem myši postupně klepat na velký obrázek. V Microsoft Exploreru a Firefoxu vyzkoušejte i pravé tlačítko, kterým se lze v řadě vracet zpět. Pro pohyb v pravé liště použijte šipky, v Microsoft Exploreru je funkční i kolečko myši.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Než tento nástroj nasadíme do ostrého provozu, rádi bychom si přečetli vaše názory a připomínky.

 

Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků