AutoRevue: vyzkoušejte vylepšené zobrazování fotografií

Připravili jsme nový způsob zobrazování obrázků v článcích. Vyzkoušejte ho a napište nám své připomínky.

S programátory pracujeme na novém způsobu zobrazování fotografií v článcích. Uvědomujeme si, že obrázků je často hodně a nutnost otevírat každý zvlášť trochu zdržuje. 

Vyzkoušejte betaverzi nového nástroje, který by podle našeho názoru mohl prohlížení obrázků usnadnit. Klepnutím na následující náhled zobrazíte kompletní galerii obrázků z dříve publikovaného článku Horská silnice na Grossglockner:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

U článků, kde bude hodně obrázků, plánujeme používat tento způsob prezentace. Klepnutím na jakýkoli náhled se otevře stránka s tímto obrázkem a navíc lištou s kompletním přehledem všech obrázků v článku. Stačí z ní potom vybrat požadovaný náhled a klepnutím otevřít velký formát.

 

Pro postupné prohlížení všech fotografií v článku bude stačit levým tlačítkem myši postupně klepat na velký obrázek. V Microsoft Exploreru a Firefoxu vyzkoušejte i pravé tlačítko, kterým se lze v řadě vracet zpět. Pro pohyb v pravé liště použijte šipky, v Microsoft Exploreru je funkční i kolečko myši.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Než tento nástroj nasadíme do ostrého provozu, rádi bychom si přečetli vaše názory a připomínky.

 

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků