AutoRevue: vyzkoušejte vylepšené zobrazování fotografií

Připravili jsme nový způsob zobrazování obrázků v článcích. Vyzkoušejte ho a napište nám své připomínky.

S programátory pracujeme na novém způsobu zobrazování fotografií v článcích. Uvědomujeme si, že obrázků je často hodně a nutnost otevírat každý zvlášť trochu zdržuje. 

Vyzkoušejte betaverzi nového nástroje, který by podle našeho názoru mohl prohlížení obrázků usnadnit. Klepnutím na následující náhled zobrazíte kompletní galerii obrázků z dříve publikovaného článku Horská silnice na Grossglockner:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

U článků, kde bude hodně obrázků, plánujeme používat tento způsob prezentace. Klepnutím na jakýkoli náhled se otevře stránka s tímto obrázkem a navíc lištou s kompletním přehledem všech obrázků v článku. Stačí z ní potom vybrat požadovaný náhled a klepnutím otevřít velký formát.

 

Pro postupné prohlížení všech fotografií v článku bude stačit levým tlačítkem myši postupně klepat na velký obrázek. V Microsoft Exploreru a Firefoxu vyzkoušejte i pravé tlačítko, kterým se lze v řadě vracet zpět. Pro pohyb v pravé liště použijte šipky, v Microsoft Exploreru je funkční i kolečko myši.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Než tento nástroj nasadíme do ostrého provozu, rádi bychom si přečetli vaše názory a připomínky.

 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků