AutoRevue: vyzkoušejte vylepšené zobrazování fotografií

Připravili jsme nový způsob zobrazování obrázků v článcích. Vyzkoušejte ho a napište nám své připomínky.

S programátory pracujeme na novém způsobu zobrazování fotografií v článcích. Uvědomujeme si, že obrázků je často hodně a nutnost otevírat každý zvlášť trochu zdržuje. 

Vyzkoušejte betaverzi nového nástroje, který by podle našeho názoru mohl prohlížení obrázků usnadnit. Klepnutím na následující náhled zobrazíte kompletní galerii obrázků z dříve publikovaného článku Horská silnice na Grossglockner:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

U článků, kde bude hodně obrázků, plánujeme používat tento způsob prezentace. Klepnutím na jakýkoli náhled se otevře stránka s tímto obrázkem a navíc lištou s kompletním přehledem všech obrázků v článku. Stačí z ní potom vybrat požadovaný náhled a klepnutím otevřít velký formát.

 

Pro postupné prohlížení všech fotografií v článku bude stačit levým tlačítkem myši postupně klepat na velký obrázek. V Microsoft Exploreru a Firefoxu vyzkoušejte i pravé tlačítko, kterým se lze v řadě vracet zpět. Pro pohyb v pravé liště použijte šipky, v Microsoft Exploreru je funkční i kolečko myši.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Než tento nástroj nasadíme do ostrého provozu, rádi bychom si přečetli vaše názory a připomínky.

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků