AutoRevue: tištěný katalog v prodeji + DVD zdarma

Pod značkou AutoRevue jsme vydali tištěný katalog aut, kde najdete průřez aktuální nabídkou českého trhu vč. velkých obrázků. Podrobně jsme popsali 225 modelů a současně je umístili do přehledné a komplexní tabulky se všemi důležitými parametry a základní výbavou. V katalogu tak najdete podrobný přehled 1 224 různých motorových variant jednotlivých vozů i s cenami.

Jako bonus jsme přidali novinky z ženevského autosalonu, na DVD pak celkem 15 video testů ve vysoké kvalitě a ukázky časopisů jako Digi nebo Osobní finance v PDF. Katalog má 132 stran a na stáncích nebo benzinkách jej pořídíte za 165 Kč. Katalog můžete objednat i online.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků