AutoRevue: tištěný katalog v prodeji + DVD zdarma

Pod značkou AutoRevue jsme vydali tištěný katalog aut, kde najdete průřez aktuální nabídkou českého trhu vč. velkých obrázků. Podrobně jsme popsali 225 modelů a současně je umístili do přehledné a komplexní tabulky se všemi důležitými parametry a základní výbavou. V katalogu tak najdete podrobný přehled 1 224 různých motorových variant jednotlivých vozů i s cenami.

Jako bonus jsme přidali novinky z ženevského autosalonu, na DVD pak celkem 15 video testů ve vysoké kvalitě a ukázky časopisů jako Digi nebo Osobní finance v PDF. Katalog má 132 stran a na stáncích nebo benzinkách jej pořídíte za 165 Kč. Katalog můžete objednat i online.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků