AutoRevue DVD již brzy v prodeji

Příští týden se začne prodávat první DVD z produkce AutoRevue.cz. Toto DVD tvoří z větší části videa z ženevského autosalonu 2004 a z menší části videa testů automobilů (nová Škoda Octavia, nový Opel Astra, Ford Streetka a motocykl BMW F650 CS) - vše ve formátu DVD-Video, takže se na videa můžete podívat ve svém stolním DVD přehrávači.

Pokud si chcete připomenout atmosféru ženevského autosalonu a prohlédnout si i vozy, které na českých silnicích nespatříte, nebo na pořádné televizní obrazovce sledovat chování testovaných vozů v různých jízdních situacích, máte možnost. První AutoRevue DVD bude stát 199 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků