Automobilka TPCA v Kolíně zastaví výrobu kvůli fotbalu

Asi každý z nás zaregistroval, že před pár dny začalo mistrovství světa ve fotbale. Protože Česká republika má také své reprezentanty na tomto šampionátu, těší se fotbal v těchto dnech opravdu velkému zájmu českých občanů.

Některé firmy u nás umožní zaměstnancům sledovat zápasy české reprezentace a mezi ty, které mají co dočinění s motorismem, patří i kolínská automobilka TPCA. Ta v době zápasů české reprezentace zastaví výrobu a bude zaměstnancům promítat přenos. Promítat se bude 12. června od 18:00 do 22:00 a 22. června od 16:00 do 18:00 hodin. Pokud česká reprezentace postoupí, budou přenosy pokračovat.

Automobilka TPCA tak pokračuje v zastavování výroby při významných sportovních akcích. První taková situace nastala při příležitosti letošní zimní olympiády, kdy vedení automobilky nechalo zastavit výrobu pro zápas české hokejové reprezentace.
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků