Automobilka TPCA v Kolíně zastaví výrobu kvůli fotbalu

Asi každý z nás zaregistroval, že před pár dny začalo mistrovství světa ve fotbale. Protože Česká republika má také své reprezentanty na tomto šampionátu, těší se fotbal v těchto dnech opravdu velkému zájmu českých občanů.

Některé firmy u nás umožní zaměstnancům sledovat zápasy české reprezentace a mezi ty, které mají co dočinění s motorismem, patří i kolínská automobilka TPCA. Ta v době zápasů české reprezentace zastaví výrobu a bude zaměstnancům promítat přenos. Promítat se bude 12. června od 18:00 do 22:00 a 22. června od 16:00 do 18:00 hodin. Pokud česká reprezentace postoupí, budou přenosy pokračovat.

Automobilka TPCA tak pokračuje v zastavování výroby při významných sportovních akcích. První taková situace nastala při příležitosti letošní zimní olympiády, kdy vedení automobilky nechalo zastavit výrobu pro zápas české hokejové reprezentace.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků