Automobilka TPCA v Kolíně zastaví výrobu kvůli fotbalu

Asi každý z nás zaregistroval, že před pár dny začalo mistrovství světa ve fotbale. Protože Česká republika má také své reprezentanty na tomto šampionátu, těší se fotbal v těchto dnech opravdu velkému zájmu českých občanů.

Některé firmy u nás umožní zaměstnancům sledovat zápasy české reprezentace a mezi ty, které mají co dočinění s motorismem, patří i kolínská automobilka TPCA. Ta v době zápasů české reprezentace zastaví výrobu a bude zaměstnancům promítat přenos. Promítat se bude 12. června od 18:00 do 22:00 a 22. června od 16:00 do 18:00 hodin. Pokud česká reprezentace postoupí, budou přenosy pokračovat.

Automobilka TPCA tak pokračuje v zastavování výroby při významných sportovních akcích. První taková situace nastala při příležitosti letošní zimní olympiády, kdy vedení automobilky nechalo zastavit výrobu pro zápas české hokejové reprezentace.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků