Automobilka Škoda má nové webové stránky

Česká automobilka Škoda spustila novou verzi svého „.com“ webu. Globální stránky tak nahrazují současné, které mají již svá nejlepší léta za sebou. Přesně v duchu mateřského koncernu Volkswagen jsou i nové stránky přehlednější a lépe se v nich hledají potřebné informace.

Samotné národní stránky automobilky pak zůstávají ve stejném kabátu. Ty ostatně vznikly teprve před nedávnem a tak není důvod měnit i je.

Tip: Nové Škoda stránky naleznete zde, původní verzi pak zde.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků