Automobilka Jaguar stěhuje své sídlo do nových prostorů

Do nového sídla se přemístí sídlo tradičního výrobce britských luxusních vozů Jaguar. Z Browns Lance v Coventry zamíří do nových prostorů ve Whithley. Společně se stěhováním sídla se přesune i muzeum a některé speciální výrobní dílny, které se zabývají výrobou luxusních doplňků. Tento krok je logickým vyústěním přesunu výroby do jiných závodů, Jaguar přestal v nynějším sídle s výrobou vozů již před rokem.

Opuštěné prostory však nebudou prázdné, Jaguar je nabídl jiné společnosti, která zde bude pokračovat ve výrobě, ovšem zcela jiného druhu zboží.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků