Automobilka Hyundai jedná o nové továrně i v Maďarsku

Přestože jsou jednání mezi Českou republikou a automobilkou Hyundai o výstavbě nové továrny v ostravských Mošovicích téměř u konce a k dohodě má dojít do 2. března, vypluly nyní na povrch informace, že korejská automobilky Hyundai jedná o stejné investici i v Maďarsku. Přesto tamní vláda tuto informaci nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Dle vyjádření českého ministerstva průmyslu jsou však jednání s automobilkou Hyundai u konce a česká strana předložila konečnou verzi našeho návrhu a nyní je pouze na vedení automobilky, zda na podmínky přistoupí. Dle informací maďarských deníků však jednání mezi tamní vládou a automobilkou jsou již poměrně daleko. Jak se tedy zdá, Hyundai nechce ponechat nic náhodě a přes pokročilou fázi jednání u nás, má v záloze i jiné možnosti, čímž může tlačit i na Českou republiku a získat tak pro sebe ještě výhodnější podmínky.
Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

dnes | Milan Lažanský
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků