Automobilka Hyundai jedná o nové továrně i v Maďarsku

Přestože jsou jednání mezi Českou republikou a automobilkou Hyundai o výstavbě nové továrny v ostravských Mošovicích téměř u konce a k dohodě má dojít do 2. března, vypluly nyní na povrch informace, že korejská automobilky Hyundai jedná o stejné investici i v Maďarsku. Přesto tamní vláda tuto informaci nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Dle vyjádření českého ministerstva průmyslu jsou však jednání s automobilkou Hyundai u konce a česká strana předložila konečnou verzi našeho návrhu a nyní je pouze na vedení automobilky, zda na podmínky přistoupí. Dle informací maďarských deníků však jednání mezi tamní vládou a automobilkou jsou již poměrně daleko. Jak se tedy zdá, Hyundai nechce ponechat nic náhodě a přes pokročilou fázi jednání u nás, má v záloze i jiné možnosti, čímž může tlačit i na Českou republiku a získat tak pro sebe ještě výhodnější podmínky.
TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků