Automobilka Hyundai jedná o nové továrně i v Maďarsku

Přestože jsou jednání mezi Českou republikou a automobilkou Hyundai o výstavbě nové továrny v ostravských Mošovicích téměř u konce a k dohodě má dojít do 2. března, vypluly nyní na povrch informace, že korejská automobilky Hyundai jedná o stejné investici i v Maďarsku. Přesto tamní vláda tuto informaci nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Dle vyjádření českého ministerstva průmyslu jsou však jednání s automobilkou Hyundai u konce a česká strana předložila konečnou verzi našeho návrhu a nyní je pouze na vedení automobilky, zda na podmínky přistoupí. Dle informací maďarských deníků však jednání mezi tamní vládou a automobilkou jsou již poměrně daleko. Jak se tedy zdá, Hyundai nechce ponechat nic náhodě a přes pokročilou fázi jednání u nás, má v záloze i jiné možnosti, čímž může tlačit i na Českou republiku a získat tak pro sebe ještě výhodnější podmínky.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků