Automobilka Dongfeng vdechla styl „čínskému” Citroenu C2

Automobilka Dongfeng, která na čínský trhu ve spolupráci s francouzským Citroenem dodává model C2, přijede na pekingský autosalon s novinkou zaměřenou hlavně na mladé lidi. Hned na úvod je třeba připomenout, že čínská verze malého modelu C2 se od té naše Evropské dost podstatně odlišuje a to nejen vzhledem a rozměry, ale i provedením.

Nová stylová edice, jenž bude představena již za pár dní, nese přívlastek Kappa podle dalšího partnera zapojeného do tohoto projektu. Automobilka v uplynulých dnech představila první tři náčrty, zachytávající dvě různá barevná provedení karoserie. Vozy z této edice se však od těch klasických nebudou lišit jenom lakem, ale i upravenou maskou a většími koly. Nová edice má navíc svědčit taky o tom, že i Čínští výrobci a designéři mají své nápady a ve spolupráci s ostatními společnostmi (třeba jako v tomto případě Kappa), dokážou přijít i s něčím zajímavým.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Dongfeng Citroen C2 Kappa edition
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků