AutoGarager: automatické parkování do garáže

Britská firma AutoGarager nabízí za 1 599 liber automatický parkovací systém, který se postará o zaparkování vašeho vozu do garáže na tlačítko. Ačkoliv na první pohled vypadá velmi komplikovaně, ve skutečnosti je to velmi prosté, funguje to podobně jako v některých myčkách. Auto najede na kolejnice, které s ním vjedou dovnitř garáže (a pak s ním zase vyjedou). Výhodou je, že nemusíte dýchat exhalace z výfuku, když vystupujete z auta v garáži, nemusíte řešit problém s místem, když je garáž příliš úzká a tělesně postižení řidiči nepotřebují vymýšlet způsob, jak v garáži nastoupit nebo vystoupit z auta.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků