AutoGarager: automatické parkování do garáže

Britská firma AutoGarager nabízí za 1 599 liber automatický parkovací systém, který se postará o zaparkování vašeho vozu do garáže na tlačítko. Ačkoliv na první pohled vypadá velmi komplikovaně, ve skutečnosti je to velmi prosté, funguje to podobně jako v některých myčkách. Auto najede na kolejnice, které s ním vjedou dovnitř garáže (a pak s ním zase vyjedou). Výhodou je, že nemusíte dýchat exhalace z výfuku, když vystupujete z auta v garáži, nemusíte řešit problém s místem, když je garáž příliš úzká a tělesně postižení řidiči nepotřebují vymýšlet způsob, jak v garáži nastoupit nebo vystoupit z auta.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků