Autobazar AAA expanduje do Číny

Skupina Automobile Group je se svými loňskými výsledky u nás spokojena. V roce 2002 otevřela v ČR tři nové autobazary a v průběhu tohoto a následujícího roku se počet autobazarů rozšíří minimálně o další tři. Tím však plány nekončí.

V letošním roce předpokládá zvýšení prodeje na 45 000 vozů a 7 miliard Kč obratu. Nedávno zveřejněné obchodní výsledky General Motors v Číně s meziročním nárůstem o 325% potvrzují, že právě automobilové trhy tohoto asijského státu se otevírají stále více silným zahraničním společnostem. I celkové klima v této zemi se stalo v poslední době vstřícnější k podnikatelským aktivitám.

Automobile Group jako největší prodejce ojetých vozů na světě má proto záměr proniknout na čínský trh právě v této oblasti. Nyní zpracovává analýzu čínského automobilového trhu a hodnotí potenciální podnikatelské příležitosti na trhu s ojetými vozy. V následujících dvou letech se tak s nejvyšší pravděpodobností objeví logo AAA AUTO i na čínských autobazarech.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 40 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků