Autobazar AAA expanduje do Číny

Skupina Automobile Group je se svými loňskými výsledky u nás spokojena. V roce 2002 otevřela v ČR tři nové autobazary a v průběhu tohoto a následujícího roku se počet autobazarů rozšíří minimálně o další tři. Tím však plány nekončí.

V letošním roce předpokládá zvýšení prodeje na 45 000 vozů a 7 miliard Kč obratu. Nedávno zveřejněné obchodní výsledky General Motors v Číně s meziročním nárůstem o 325% potvrzují, že právě automobilové trhy tohoto asijského státu se otevírají stále více silným zahraničním společnostem. I celkové klima v této zemi se stalo v poslední době vstřícnější k podnikatelským aktivitám.

Automobile Group jako největší prodejce ojetých vozů na světě má proto záměr proniknout na čínský trh právě v této oblasti. Nyní zpracovává analýzu čínského automobilového trhu a hodnotí potenciální podnikatelské příležitosti na trhu s ojetými vozy. V následujících dvou letech se tak s nejvyšší pravděpodobností objeví logo AAA AUTO i na čínských autobazarech.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků