Autobazar AAA expanduje do Číny

Skupina Automobile Group je se svými loňskými výsledky u nás spokojena. V roce 2002 otevřela v ČR tři nové autobazary a v průběhu tohoto a následujícího roku se počet autobazarů rozšíří minimálně o další tři. Tím však plány nekončí.

V letošním roce předpokládá zvýšení prodeje na 45 000 vozů a 7 miliard Kč obratu. Nedávno zveřejněné obchodní výsledky General Motors v Číně s meziročním nárůstem o 325% potvrzují, že právě automobilové trhy tohoto asijského státu se otevírají stále více silným zahraničním společnostem. I celkové klima v této zemi se stalo v poslední době vstřícnější k podnikatelským aktivitám.

Automobile Group jako největší prodejce ojetých vozů na světě má proto záměr proniknout na čínský trh právě v této oblasti. Nyní zpracovává analýzu čínského automobilového trhu a hodnotí potenciální podnikatelské příležitosti na trhu s ojetými vozy. V následujících dvou letech se tak s nejvyšší pravděpodobností objeví logo AAA AUTO i na čínských autobazarech.

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků