Auto Tip Klassik vstupuje do roku 2021 v nové podobě. Odteď jako měsíčník

I v této nelehké době se časopis Auto Tip Klassik rozhodl pro rozšíření obsahu a vsadil na vyšší kvalitu. Nově jej navíc najdete na stáncích každý měsíc.

Časopis Auto Tip Klassik vstoupil do nového roku v inovované podobě, kterou na stáncích poprvé uvidíte zítra s číslem 01/2021. Těšit se můžete především na novou grafiku, rozšířený okruh témat, lepší gramáž papíru a ještě větší porci klasických automobilů z prvopočátku automobilismu, ale i z nedávné historie.

Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Mění se také periodicita. Nově se z Auto Tipu Klassik stává měsíčník. Jde o již druhý posun periodicity - k první došlo před třemi lety, kdy se stal ze čtvrtletníku dvouměsíčník. K častějšímu vydávání čtení o klasických autech inspiroval především rostoucí zájem o klasické vozy.

V prvním čísle letošního roku najdete srovnání čtyř generací amerického sporťáku Chevrolet Corvette se svou dobovou konkurencí. Dále na stránkách najdete i jeden z prvních Jaguarů E-Type, který patří k nejkrásnějším vozům této planety. Těšit se můžete i na Lancii Delta HF Integrale Evo Martini, BMW 2002 Turbo, Chevrolet Impala či Citroën 2CV Charleston.

Legendární veterány Škoda si teď můžete půjčit třeba na den. Zážitek nebude levný

Legendární veterány Škoda si teď můžete půjčit třeba na den. Zážitek nebude levný

Vedle samotných automobilů se dočtete i o historii spojení hodinářského průmyslu a motorsportu nebo příběh o zrodu jednoho z prvních masově vyráběných autorádií. V neposlední řadě najdete i téma zabývající se slavnými symboly na chladičích vozu. Nejde totiž jen o Rolls-Royce.

Auto Tip Klassik 01/2021 koupíte zítra na stáncích, nebo na stránkách ikiosek.cz.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nová Škoda Fabia je luxusnější. Už jsme ji řídili, bude to největší malé auto na trhu

Škoda Fabia IV 1.0 TSI DSG

Čtvrtá generace Škody Fabia je za rohem, představí se už v květnu, od léta si ji budete moci objednat v rámci předprodeje a s podzimem dorazí na showroomy a k prvním zákazníkům.

25.  2.  2021 | Jiří Baborský | 68 příspěvků
TEST Volkswagen Golf GTE 1.4 PHEV: Dobrý přítel bohatého pendlera

Volkswagen Golf GTE

Plug-in hybridní GTE je nejvýkonnější eko verzí Volkswagenu Golf. Slibuje úsporný provoz i vysoký výkon, jak ale funguje v podmínkách české zimy?

24.  2.  2021 | Richard Herbich | 26 příspěvků
TEST Kia e-Soul 64 kWh: Sladký život s volty a ampéry i v třeskutých mrazech?

Kia e-Soul 64 kWh

První generace Kie Soul se světu představila už v roce 2008 a pro značku představovala důležitý milník. V té době Kia nabízela vcelku fádně vypadající picanta, ria nebo cee’dy a funky krabička na čtyřech kolech byla konečně vozem, po které bylo možné toužit.

21.  2.  2021 | Richard Herbich | 42 příspěvků