Auto ESA roste a mění se na akciovou společnost

Po dvanácti letech úspěšného působení na trhu s ojetými automobily se společnost A-ESA s.r.o. transformovala k 1.1.2005 na akciovou společnost Autocentrum ESA a.s.

Hlavními důvody tohoto kroku byla zejména potřeba přizpůsobit firemní struktury dynamickému růstu, kterým společnost v posledních letech prochází, a politice ještě výraznější zákaznické orientace, kterou nový název Autocentrum ESA lépe vystihuje.

Pokud se v roce 2004 společnost A-ESA rozrostla již na tři prodejní místa v ČR, potom tento trend expanzivního rozvoje při zachování plné kvality nabídky, služeb a servisu bude zachován i v roce 2005 pod hlavičkou Autocentrum ESA a.s. Proměna na moderní akciovou společnost přitom není jen pouhým právním úkonem, s přechodem na a.s. nabízíme našim zákazníkům ještě transparentnější podobu jejich oblíbeného partnera při koupi ojetého vozu, který nade vše upřednostňuje kvalitu a jistotu správné volby.

Společnost Autocentrum ESA a.s. zároveň přebírá veškeré právní závazky a pohledávky společnosti A-ESA, s.r.o. při současném desetinásobném navýšení základního jmění na 10.000.000 Kč. Veškerá přání zákazníků, kteří koupili či prodali vůz ve společnosti A-ESA s.r.o. tedy budou nadále plněna a naplňována také společností Autocentrum ESA a.s.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků