Auto ESA roste a mění se na akciovou společnost

Po dvanácti letech úspěšného působení na trhu s ojetými automobily se společnost A-ESA s.r.o. transformovala k 1.1.2005 na akciovou společnost Autocentrum ESA a.s.

Hlavními důvody tohoto kroku byla zejména potřeba přizpůsobit firemní struktury dynamickému růstu, kterým společnost v posledních letech prochází, a politice ještě výraznější zákaznické orientace, kterou nový název Autocentrum ESA lépe vystihuje.

Pokud se v roce 2004 společnost A-ESA rozrostla již na tři prodejní místa v ČR, potom tento trend expanzivního rozvoje při zachování plné kvality nabídky, služeb a servisu bude zachován i v roce 2005 pod hlavičkou Autocentrum ESA a.s. Proměna na moderní akciovou společnost přitom není jen pouhým právním úkonem, s přechodem na a.s. nabízíme našim zákazníkům ještě transparentnější podobu jejich oblíbeného partnera při koupi ojetého vozu, který nade vše upřednostňuje kvalitu a jistotu správné volby.

Společnost Autocentrum ESA a.s. zároveň přebírá veškeré právní závazky a pohledávky společnosti A-ESA, s.r.o. při současném desetinásobném navýšení základního jmění na 10.000.000 Kč. Veškerá přání zákazníků, kteří koupili či prodali vůz ve společnosti A-ESA s.r.o. tedy budou nadále plněna a naplňována také společností Autocentrum ESA a.s.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků