Auto ESA roste a mění se na akciovou společnost

Po dvanácti letech úspěšného působení na trhu s ojetými automobily se společnost A-ESA s.r.o. transformovala k 1.1.2005 na akciovou společnost Autocentrum ESA a.s.

Hlavními důvody tohoto kroku byla zejména potřeba přizpůsobit firemní struktury dynamickému růstu, kterým společnost v posledních letech prochází, a politice ještě výraznější zákaznické orientace, kterou nový název Autocentrum ESA lépe vystihuje.

Pokud se v roce 2004 společnost A-ESA rozrostla již na tři prodejní místa v ČR, potom tento trend expanzivního rozvoje při zachování plné kvality nabídky, služeb a servisu bude zachován i v roce 2005 pod hlavičkou Autocentrum ESA a.s. Proměna na moderní akciovou společnost přitom není jen pouhým právním úkonem, s přechodem na a.s. nabízíme našim zákazníkům ještě transparentnější podobu jejich oblíbeného partnera při koupi ojetého vozu, který nade vše upřednostňuje kvalitu a jistotu správné volby.

Společnost Autocentrum ESA a.s. zároveň přebírá veškeré právní závazky a pohledávky společnosti A-ESA, s.r.o. při současném desetinásobném navýšení základního jmění na 10.000.000 Kč. Veškerá přání zákazníků, kteří koupili či prodali vůz ve společnosti A-ESA s.r.o. tedy budou nadále plněna a naplňována také společností Autocentrum ESA a.s.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků