Auto ESA jde vstříc svým zákazníkům

V souvislosti s organizačními změnami Auto ESA s.r.o, připravuje tato společnost i zásadní systémové změny v odpovědnostní politice společnosti vůči zákazníkům. Připravovanými změnami chce Auto ESA vytvořit otevřenější, co nejprůhlednější a především pro zákazníka nejvýhodnější pravidla prodeje. Vzniká tak nová úroveň prodeje ojetých vozů v České republice.

V čem zásadní změny v prodejní politice spočívají?

Od 1. září t.r. Auto ESA přebírá právní odpovědnost za všechny vozy prodané svým zákazníkům. To znamená, že vedle standardně vykoupených vozů, za něž ručila Auto ESA již dříve, se tato odpovědnost nově vztahuje i na vozy procházející tzv. komisním prodejem. Zákazník tak nebude s právními otázkami, ani v případě jakýchkoliv reklamací, odkazován na původního majitele, ale bude s ním řešena přímo v Auto ESA.

Co změna přináší?

V minulosti Auto ESA, stejně jako všechny ostatní prodejci ojetých vozidel, uzavíralo v případě komisního prodeje (tzn. bez přímého výkupu) s prodávajícím mandátní smlouvu, na jejímž základě byl poté vůz nabízen. Prodejcem však byl, i při výrazné prodejní asistenci Auto ESA, jeho bývalý majitel. Ten zodpovídal za legálnost nabytí vozu i  za jeho technický stav. V případě jakékoliv reklamace, či nedostatku právního charakteru, měl pak nový majitel  složitější cestu k nápravě.
To vše se převzetím zodpovědnosti za vůz Auto ESA, mění!

Auto ESA automaticky přebírá  i tomto případě veškerou zodpovědnost za historii vozu, jeho technický stav i již zmiňované případné reklamace. Auto Esa nabízí kvalitní vozy a nadstandardní služby všem svým zákazníkům. Auto ESA to jsou trumfy ve Vašich rukou!

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků