Auto ESA jde vstříc svým zákazníkům

V souvislosti s organizačními změnami Auto ESA s.r.o, připravuje tato společnost i zásadní systémové změny v odpovědnostní politice společnosti vůči zákazníkům. Připravovanými změnami chce Auto ESA vytvořit otevřenější, co nejprůhlednější a především pro zákazníka nejvýhodnější pravidla prodeje. Vzniká tak nová úroveň prodeje ojetých vozů v České republice.

V čem zásadní změny v prodejní politice spočívají?

Od 1. září t.r. Auto ESA přebírá právní odpovědnost za všechny vozy prodané svým zákazníkům. To znamená, že vedle standardně vykoupených vozů, za něž ručila Auto ESA již dříve, se tato odpovědnost nově vztahuje i na vozy procházející tzv. komisním prodejem. Zákazník tak nebude s právními otázkami, ani v případě jakýchkoliv reklamací, odkazován na původního majitele, ale bude s ním řešena přímo v Auto ESA.

Co změna přináší?

V minulosti Auto ESA, stejně jako všechny ostatní prodejci ojetých vozidel, uzavíralo v případě komisního prodeje (tzn. bez přímého výkupu) s prodávajícím mandátní smlouvu, na jejímž základě byl poté vůz nabízen. Prodejcem však byl, i při výrazné prodejní asistenci Auto ESA, jeho bývalý majitel. Ten zodpovídal za legálnost nabytí vozu i  za jeho technický stav. V případě jakékoliv reklamace, či nedostatku právního charakteru, měl pak nový majitel  složitější cestu k nápravě.
To vše se převzetím zodpovědnosti za vůz Auto ESA, mění!

Auto ESA automaticky přebírá  i tomto případě veškerou zodpovědnost za historii vozu, jeho technický stav i již zmiňované případné reklamace. Auto Esa nabízí kvalitní vozy a nadstandardní služby všem svým zákazníkům. Auto ESA to jsou trumfy ve Vašich rukou!

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků