Auto ESA jde vstříc svým zákazníkům

V souvislosti s organizačními změnami Auto ESA s.r.o, připravuje tato společnost i zásadní systémové změny v odpovědnostní politice společnosti vůči zákazníkům. Připravovanými změnami chce Auto ESA vytvořit otevřenější, co nejprůhlednější a především pro zákazníka nejvýhodnější pravidla prodeje. Vzniká tak nová úroveň prodeje ojetých vozů v České republice.

V čem zásadní změny v prodejní politice spočívají?

Od 1. září t.r. Auto ESA přebírá právní odpovědnost za všechny vozy prodané svým zákazníkům. To znamená, že vedle standardně vykoupených vozů, za něž ručila Auto ESA již dříve, se tato odpovědnost nově vztahuje i na vozy procházející tzv. komisním prodejem. Zákazník tak nebude s právními otázkami, ani v případě jakýchkoliv reklamací, odkazován na původního majitele, ale bude s ním řešena přímo v Auto ESA.

Co změna přináší?

V minulosti Auto ESA, stejně jako všechny ostatní prodejci ojetých vozidel, uzavíralo v případě komisního prodeje (tzn. bez přímého výkupu) s prodávajícím mandátní smlouvu, na jejímž základě byl poté vůz nabízen. Prodejcem však byl, i při výrazné prodejní asistenci Auto ESA, jeho bývalý majitel. Ten zodpovídal za legálnost nabytí vozu i  za jeho technický stav. V případě jakékoliv reklamace, či nedostatku právního charakteru, měl pak nový majitel  složitější cestu k nápravě.
To vše se převzetím zodpovědnosti za vůz Auto ESA, mění!

Auto ESA automaticky přebírá  i tomto případě veškerou zodpovědnost za historii vozu, jeho technický stav i již zmiňované případné reklamace. Auto Esa nabízí kvalitní vozy a nadstandardní služby všem svým zákazníkům. Auto ESA to jsou trumfy ve Vašich rukou!

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků